Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > biselador de vidrio/biseladora de vidrio > Steklar V Proizvodnji – Tiskar - M/ž

Trabajar de biselador de vidrio/biseladora de vidrio en Posavska (Eslovenia)

Steklar V Proizvodnji – Tiskar - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Artesanos y operarios de las artes gráficas › Artesanos › Sopladores, modeladores, laminadores, cortadores y pulidores de vidrio › biselador de vidrio/biseladora de vidrio.

Traducción de la profesión: Poklici za neindustrijski način dela › Rokodelci/rokodelke, tiskarji/tiskarke › Rokodelci/rokodelke › Steklarji/steklarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

STEKLAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE RAZLIČNI DEL PRI OBDELAVI BARVANJA STEKLA (BARVANJE NA VALJ, SITOTISK, DIGITALNI TISK): IZBOR IN PRIPRAVA OBDELOVANCEV POTREBNIH ZA BARVANJA NA VALJ, STOTISK ALI DIGITALNI TISK, NASTAVITVE OPREME ZA BARVANJE IN TISKANJE, IZVEDBA PROCESOV BARVANJA IN TISKANJA, KONTROLA KAKOVOSTI - PREGLED KONČNIH IZDELKOV ZA ZAGOTOVITEV, DA SO BARVE IN VZORCI NANESENI NATANČNO IN BREZ NAPAK, ODKRIVANJE MOREBITNIH NAPAK IN ZAGOTAVLJANJE, DA IZPOLNJUJEJO STANDARDE KAKOVOSTI, UPOŠTEVANJE VSEH VARNOSTNIH PROTOKOLOV IN PREDPISOV ZA PREPREČEVANJE POŠKODB MED DELOM, SKRB ZA OSNOVNA VZDRŽEVALNA DELA, SKRB ZA ČISTOČO IN UREJENO DELOVNO OKOLJE, OBČASNA POMOČ PRI OSTALIH DELIH V PODJETJU.

IZBRANEMU KANDIDATU BO ZAGOTOVLJENO TEMELJITO UVAJANJE V DELOVNE PROCESE., Zaključeno IV. ali III. stopnje tehnične smeri, delovne izkušnje v proizvodnji, natančnost, zanesljivost in odgovornost.  Če si želite delati v panogi steklarstva v podjetju s tradicijo od leta 1977, v urejenem delovnem okolju, kjer so nam skupne vrednote delavnost, inovativnost in predanost, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo. Veselimo se, da boste postali del naše ekipe.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 120 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: RESNIK GLASS, steklarstvo, d.o.o., Ulica mladinskih del. brigad 24 , 8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BRATANIČ MATEJ
Contact Phone: 07 49 04 175
Contact Email: matej.bratanicresnikglass.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF45567.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Artesanos y operarios de las artes gráficas › Artesanos › Sopladores, modeladores, laminadores, cortadores y pulidores de vidrio › biselador de vidrio/biseladora de vidrio ofertadas.