Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Especialistas en políticas de administración > Stażysta - Z Docelowym Zatrudnieniem Na Stanowisku Specjalisty Ds. Zamówień Publicznych

Stażysta - z docelowym zatrudnieniem na stanowisku Specjalisty ds. Zamówień Publicznych

Contratación en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie usług, dostaw i robót budowlanych dla potrzeb prokuratur okręgu płockiego oraz prowadzenie dokumentacji i innych czynności wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych;

- sporządzanie wniosków na zakupy, naprawy, konserwacje i przeglądy systemów zabezpieczających, urządzeń biurowych oraz innego wyposażenia w prokuraturach okręgu płockiego;

- ustalanie zapotrzebowania na urządzenia biurowe i artykuły biurowe oraz materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania prokuratur okręgu płockiego;

- prowadzenie ewidencji przydzielonych kart SIM, rozliczanie kosztów eksploatacji telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz usług związanych z dostępem do mobilnego Internetu;

- prowadzenie wykazu zawartych umów związanych z bieżącym funkcjonowaniem jednostek oraz dbanie o terminowe przedłużanie zawartych umów lub o zawarcie nowych umów dotyczących obrotu gospodarczego;

- wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych i pomocniczych;

- prowadzenie urządzeń ewidencyjnych określonych w przepisach o biurowości;

- prowadzenie korespondencji, sporządzanie projektów pism;

- obsługa systemów informatycznych prokuratury.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania konieczne:

- wykształcenie co najmniej wyższe na poziomie studiów pierwszego stopnia (prawo, administracja, finanse publiczne, ekonomia, zarządzanie,  techniczne)

- pełna zdolność do czynności prawnych,

- nieposzlakowana opinia,

- niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz brak prowadzonego przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,

- umiejętność zwięzłego, jasnego i poprawnego formułowania myśli w mowie i piśmie,

- znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność obsługi

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Prokuratura Okręgowa w Płocku.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1409StPr/24/0066.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.