Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/spremačica

Vacantes en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač/spremačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

LJEKARNA ČAKOVEC

V. Morandinija 1, Čakovec

KLASA:500-02/24-00/03

UR.BROJ: 2109-107/24-01

U Čakovcu, 7.ožujka 2024.

Ljekarna Čakovec, Čakovec, V. Morandinija 1, temeljem članka 7. Pravilnika o radu Ljekarne Čakovec, raspisuje i objavljuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos:

  1. Spremač/ica- 1 izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme

Mjesto rada: Donji Kraljevec i Sveta Marija

Uvjeti koji se moraju zadovoljiti:

-Razina obrazovanja: PKV ili NKV

Prijavi je potrebno priložiti:

  1. Vlastoručno potpisanu zamolbu
  2. Životopis
  3. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi- Preslik
  4. Dokaz o državljanstvu (preslik obje strane osobne iskaznice ili domovnice ili putovnice)
  5. Elektronički zapis ili potvrdu HZMO o radnom stažu
  6. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana).

Rok za podnošenje molbe je 15.ožujka 2024.

Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova (članak 13. Zakona o ravnopravnosti spolova).

Izrazi koji se koriste u ovome natječaju koji imaju rodno značenje, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu, odnose se jednako na muški i ženski rod.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja s skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz natječaj dužni su, osim, dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu invalidne osobe.

Prednost prilikom zapošljavanja na predmetni natječaj ostvarit će se u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, utvrđenim natječajem.

Ustanova pridržava pravo za kandidate koji ispunjavaju uvjete ovog natječaja provesti testiranje i osobni intervju. Vrijeme i mjesto održavanja intervjua i testiranja objavit će se na web-stranici Ljekarne.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Ljekarni da se njegovi osobni podaci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku te čuvaju u skladu s općim aktima Ljekarne, radi provođenja javnog natječaja za zapošljavanje. Ustanova zadržava pravo ne izvršiti izbor kandidata po ovom natječaju, bez obrazloženja, kao i pravo poništenja natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja te s ostalom traženom dokumentacijom podnose se na adresu: Ljekarna Čakovec, V. Morandinija 1, Čakovec, s naznakom:

»Za natječaj za spremačicu na neodređeno vrijeme« u roku od 8 dana od objave natječaja. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku od 15 dana od isteka roka za podnošenje prijave putem web stranice Ljekarne Čakovec.

Ravnateljica Ljekarne Čakovec

Andreja Knežević, mag. pharm.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: LJEKARNA ČAKOVEC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ljekarna Čakovec, V. Morandinija 1, 40000 Čakovec

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2468937.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.