Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Ofertas de trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23 - u daljnjem tekstu: Zakon) Upravno vijeće Dječjeg vrtića "Različak" raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta:

SPREMAČ/ICA

- 1 (jedan) izvršitelj na određeno vrijeme.

Uvjeti:

- NKV, osnovna škola

- probni rad od 30 dana.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu prijavu (1.) potrebno je priložiti slijedeće dokumente u preslici:

2. dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja

3. dokaz o državljanstvu

4. elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

5. životopis

6. uvjerenje izdano u svrhu zasnivanja radnog odnosa da se protiv kandidata pred stvarno i mjesno nadležnim sudom ne vodi kazneni postupak odnosno da nije pravomoćno osuđen na kaznu zatvora, da protiv njega nije potvrđena optužnica i da mu nije izrečena nepravomoćna osuđujuća presuda za kaznena djela navedena u članku 25. stavak 1. Zakona

7. uvjerenje stvarno i mjesno nadležnog suda da se protiv fizičke osobe koja podnosi zahtjev u Republici Hrvatskoj ne vodi prekršajni postupak za prekršaje za koje je to propisano posebnim zakonom (zahtjev za izdavanje predmetnog uvjerenja podnosi se stvarno i mjesno nadležnom sudu na Obrascu br. 9a).

Kandidati koji su nositelji inozemne obrazovne kvalifikacije kao dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja (2.) dužni su priložiti mišljenje nadležne agencije o inozemnoj obrazovnoj kvalifikaciji, sukladno propisima kojima se uređuje postupak priznavanja i vrednovanja inozemnih obrazovnih kvalifikacija. Postupak vrednovanja inozemnih obrazovnih kvalifikacija u svrhu pristupa tržištu rada, u profesijama koje nisu uključene u Popis reguliranih profesija u Republici Hrvatskoj, za: a) inozemne obrazovne kvalifikacije o završenom osnovnom i srednjem obrazovanju u općim, gimnazijskim i umjetničkim programima provodi agencija nadležna za odgoj i obrazovanje; b) inozemne obrazovne kvalifikacije o završenom srednjem obrazovanju u strukovnim programima te o završenom programu na razini poslijesrednješkolskog obrazovanja koje nije visoko obrazovanje provodi agencija nadležna za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Kandidati koji su: a) državljani država ugovornica Ugovora o Europskome gospodarskom prostoru i Švicarske Konfederacije koji su stekli stručne kvalifikacije u državi ugovornici Ugovora o Europskome gospodarskom prostoru i Švicarskoj Konfederaciji, b) državljani država ugovornica Ugovora o Europskome gospodarskom prostoru i Švicarske Konfederacije te trećih zemalja koji su stručne kvalifikacije stekli izvan države ugovornice Ugovora o Europskome gospodarskom prostoru i Švicarske Konfederacije, odnosno u trećim zemljama i c) državljani trećih zemalja koji su stekli stručne kvalifikacije u državi ugovornici Ugovora o Europskome gospodarskom prostoru i Švicarskoj Konfederaciji - kao dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja (2.) dužni su priložiti rješenje ministarstva nadležnog za znanost i obrazovanje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije za obavljanje regulirane profesije sukladno propisima kojim se uređuju regulirane profesije i postupak priznavanja inozemnih stručnih kvalifikacija za obavljanje reguliranih profesija u Republici Hrvatskoj.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

S izabranim kandidatom/kinjom ugovara se probni rad od 30 dana.

Izabranog kandidata će se prije sklapanja ugovora o radu uputiti na liječnički pregled radi pribavljanja uvjerenja o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta spremačice, a troškove će snositi poslodavac.

Pozivamo kandidate iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19, 84/21, 156/23) koji prilikom zapošljavanja ostvaruju prednost pod jednakim uvjetima da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo i da, pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz članka 103. spomenutog Zakona potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji dokazi su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843).

Pozivamo kandidate iz članka 48. stavak 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) koji prilikom zapošljavanja ostvaruju prednost pod jednakim uvjetima da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo i da, pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz članka 49. spomenutog Zakona potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji dokazi su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843).

U skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka, u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje, kandidati prijavom na natječaj daju privolu / suglasnost za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se poštom ili neposredno na adresu: Dječji vrtić "Različak", Wellerov vrt 1, 10000 Zagreb, u zatvorenoj koverti s naznakom "Natječaj za spremačicu".

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke.

Natječaj je objavljen 4.4.2024. u biltenu, na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na web stranici i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića "Različak" i traje do 12.4.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ RAZLIČAK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Wellerov vrt 1, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2483938.

Ver las 384 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.