Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Ofertas en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Utrina“ raspisuje Natječaj za obavljanje poslova radnog mjesta:

Spremač/ica

- 3 izvršitelja/ice u radni odnos na određeno vrijeme, puno radno vrijeme (zamjena za radnice koje su na dugom bolovanju)

Uvjeti: - osnovna škola

- probni rad 30 dana

Na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj (vlastoručno potpisanu) potrebno je priložiti sljedeće dokumente (preslika):

- Životopis

- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- Potvrda / elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u

bazi podataka HZMO, ne starije od mjesec dana

- Dokaz o državljanstvu

- Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u

čl.25. st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22.),

ne starije od mjesec dana

- Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neki od prekršaja navedenih u

čl.25. st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97,107/07, 94/13, 98/19., 57/22),

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu, na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21), dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane čl. 49. st. 1. navedenog Zakona.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

Nepotpune, nepravodobne, nepotpisane prijave te prijave dostavljene elektronskim putem neće se uzimati u razmatranje.

Kandidatom, prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Smatra se da kandidat/kinja koji nije pristupio/la razgovoru / intervju, povukao/la prijavu na javni natječaj, i više se ne smatra kandidatom/kinjom u postupku.

Obavijest o izboru kandidata i preuzimanju dostavljene dokumentacije biti će objavljena na mrežnoj stranici Vrtića: www.vrtic-utrina.zagreb.hr u roku od 8 (osam) dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata.

Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu:

Dječji vrtić „Utrina“, Maretićeva 2, Zagreb – uz obaveznu naznaku „Za natječaj – spremačica“

Natječajna dokumentacija predana osobno u tajništvo, predaje se u zatvorenoj omotnici.

U skladu sa Uredbom EU 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17.04.2016. te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Natječaj je objavljen 23.02 2024. godine na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića “Utrina”.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić Utrina.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dječji vrtić "Utrina", Zagreb, Maretićeva 2

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2459581.

Ver las 387 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.