Specjalista. Slaskie. Polonia

Vacante de Secretarios (general) en Slaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Sekretarze (ogólni) : Sekretarze (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: 1) Sporzadzanie list płac, zestawień ora przelewów z wynagrodzeń. 2) Sporzadzanie PIT -ów (PIT - 11, PIT - 40, PIT - 8C). 3) Obliczanie podstaw zasiłków z ubezpieczenia społ. 4) Sporzadzanie dok. Rp - 7 do celów emerytalnych. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - konieczne - umiejętności: Obsługa komputera - konieczne - pozostałe: wymagane wykształcenie o kieruknu ekonomiczny, matematycznym lub informatycznym, minimum 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, w tym co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku płacowym, znajomość ustawy o ubezpieczeniach społecznych, PDOF (ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych), znajomość programów płatnik. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42217 - wymagane dokumenty: skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 591 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2700.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Anna Palarz Bednarek, tel.: 343706180

Ver las 505 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.