Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Specijalizant/ica Iz Gerijatrije

SPECIJALIZANT/ICA IZ GERIJATRIJE. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Médicos generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Pravilnika o specijalističkom usavršavanju doktora medicine ("N.N." br. 65/2022) i Pravilnika o mjerilima za prijam specijalizanata ("N.N." 83/15) te Plana specijalizacija za 2020., Plana specijalizacija za 2021. i Plana specijalizacija za 2023. godinu, ravnatelj Bolnice raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam pristupnika/ca i upućivanje na specijalizaciju

Natječaj se raspisuje za:

-jednu specijalizaciju iz gerijatrije

I. Opći uvjeti koje pristupnik/ca mora ispunjavati jesu:

- zdravstveni radnik/ca sa završenim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem zdravstvenog usmjerenja,

- odobrenje za samostalan rad (licenca),

II. Uz prijavu za natječaj pristupnici trebaju priložiti:

1. životopis

2. preslik diplome

3. dokaz o državljanstvu (preslik)

4. preslik odobrenja za samostalan rad

5. preslik prijepisa položenih ispita na studiju

6. preslik potvrde o općem prosjeku ocjena tijekom studija te duljini trajanja studija,

7. preslik nagrada za vrijeme studija

8. preslik potvrde o statusu poslijediplomskog doktorskog studija

9. popis objavljenih radova i kopije radova

10. preslik ugovora o radu ako je pristupnik radio u primarnoj zdravstvenoj zaštiti

11. preslik ugovora o radu ako je pristupnik radio kao doktor medicine bez specijalizacije u

bolničkoj zdravstvenoj ustanovi

12. potvrdu o radnom iskustvu

III. Prema Pravilniku o mjerilima za prijam specijalizanata ("N.N." 83/15) vrednovat će se duljina trajanja studija, opći prosjek ocjena studija, nagrade za vrijeme studija, poslijediplomski studij (doktorski studij), stručna i znanstvena aktivnost, rad u primarnoj zdravstvenoj zaštiti i rad doktora medicine bez specijalizacije u bolničkoj zdravstvenoj ustanovi.

IV. Pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti prema posebnim propisima (Zakon o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata i dr.) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, priložiti za to dokumentaciju navedenu u tim propisima te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Dokumentacija koju su kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („N.N.“ 121/17) dužni priložiti navedena je na stranici:

Dokumentacija koju su kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („N.N.“ 84/21) dužni priložiti navedena je na stranici:

V. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s probnim radom od šest mjeseci.

VI. Bodovanje i razgovor obavlja se samo za one pristupnike/ce koji dostave svu potrebnu dokumentaciju u roku određenom ovim natječajem.

Nepravovremene prijave i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Na razgovoru pristupnici su obvezni predočiti Povjerenstvu izvornike priloženih dokumenata, a o terminu razgovora kandidati će biti obaviješteni putem elektroničke pošte, pa su dužni dostaviti elektroničku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog odvijanja postupka provođenja natječaja. Pristupnici su dužni pratiti svoju elektroničku poštu i odgovoriti na sve primljene e-poruke.

VII. Odluku o izboru specijalizanta koji se prima na specijalizaciju donosi ravnatelj Bolnice na prijedlog Povjerenstva.

Odluka o izboru specijalizanta bit će objavljena na oglasnoj ploči i na internetskoj stranici Bolnice pod „NATJEČAJI I SPECIJALIZACIJE“.

VIII. Bolnica si pridržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne izabrati ni jednog kandidata, bez obrazloženja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

IX.Dostavljeni podaci kandidata obrađuju se u skladu s odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Dostavljeni osobni podaci obrađivat će se u svrhu provođenja natječaja za prijam pristupnika/ca i upućivanja na specijalizaciju, te se u druge svrhe neće koristiti.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje suglasnost da se njegovi osobni podaci (ime i prezime) javno objave na oglasnoj ploči i web stranici Bolnice.

X. Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se neposredno ili preporučenom pošiljkom na adresu: Opća bolnica dr. Ivo Pedišić Sisak, J. J. Strossmayera 59, 44000 Sisak. Ponude se dostavljaju u roku od 15 dana od dana objave natječaja u Večernjem listu.

Natječaj će se objaviti u Večernjem listu, na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područni ured Sisak, internetskoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te oglasnoj ploči i internetskoj stranici Opće bolnice dr. Ivo Pedišić Sisak pod „NATJEČAJI I SPECIJALIZACIJE“.

Telefon za kontakt: 044/553-374.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OPĆA BOLNICA DR.IVO PEDIŠIĆ SISAK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 59

Zamolba: J. J. STROSSMAYERA 59, SISAK

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2475591.

Ver las 99 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.