Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Sotsiaaltöö Peaspetsialist

Sotsiaaltöö peaspetsialist. Estonia

Trabajo en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sotsiaalteenuste osutamiseks halduslepingute sõlmimine või osutamisest keeldumiseks haldusakti andmine.

Sotsiaalteenuse taotluse menetlemine ja vajadusel hinnangu koostamine sotsiaaltoetuse ja –teenuse komisjonile, komisjoni koosolekute protokollimine ja haldusakti koostamine linnavalitsusele.

Avalduste esitamine isiku tahtevastase psühhiaatrilise sundravi pikendamiseks ja kohtumäärusega tahtevastasele erihoolekandeteenusele suunamiseks, vajadusel lähedaste nõustamine ja toetamine.

Hooldekodu teenuse korraldamine: hooldust vajava isiku ja tema lähedaste nõustamine, hooldekodu kohtade broneerimine ja teenusele paigutamine.

Ravikindlustusega hõlmamata vähekindlustatud isikute ravi korraldamine.

Sõltuvushäiretega inimeste nõustamine.

Toimetulekuraskustes inimeste abistamine elamislubade ja ID kaartide taotlemisel.

Omalt poolt pakume: Toetavat meeskonda ja kindlat töötasu;

erialaseid koolitusvõimalusi;

tervise edendamiseks tehtavate kulude hüvitamist;

35 kalendripäeva põhipuhkust.

Muud nõuded: Vastavus avaliku teenistuse seaduse nõuetele. Hea suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskus, hea pingetaluvus, kohusetundlikus, tasakaalukus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Rakvere Linnavalitsus (http://www.rakvere.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 525 4718
  • Correo electrónico: kai-ly.sankovskirakvere.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1586828.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.