Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Trabajadores y asistentes sociales > Socijalni Radnik - Pripravnik U Prihvatilištu Za Beskućnike (m/ž)

SOCIJALNI RADNIK - PRIPRAVNIK U PRIHVATILIŠTU ZA BESKUĆNIKE (M/Ž)

Trabajo en Croacia de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Legal, social, cultural and related associate professionals › Legal, social and religious associate professionals › Social work associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Upoznaje organizaciju rada Caritasa Zagrebačke nadbiskupije ; obavlja uvid u spise predmeta, sudjeluje u radu komisije za prijam i otpust korisnika, sudjeluje u pripremi za prestanak smještaja, odnosno o potrebi primjene nekog drugog oblika zaštite, sastavlja nacrt socijalne anamneze, sudjeluje u izradi individualnog programa rada, upoznaje se s vođenjem evidencije i dokumentacije, sudjeluje u radu s članovima obitelji korisnika, sudjeluje u radu stručnog vijeća, sudjeluje u radu vijeća korisnika, sudjeluje u radu s korisnikom glede prilagođavanja na novu sredinu, sudjeluje u iniciranju postupka za ostvarivanje različitih prava korisnika, kontaktira s nadležnim centrima za socijalnu skrb, sudjeluje u izradi nacrta programa suradnje s drugim subjektima iz lokalne zajednice i sudjeluje u provođenju istoga, sudjeluje u radu sa skupinom korisnika, sudjeluje u izradi plana provođenja slobodnih aktivnosti unutar i izvan ustanove te sudjeluje u provođenju istoga, sudjeluje u izradi programa rada za apliciranje na natječaje, sudjeluje u suradnji s centrom za socijalnu skrb u pronalaženju udomiteljskih obitelji, domova za starije i nemoćne za trajni smještaj beskućnika.

Razina obrazovanja:*  VSS/MAG

Uvjeti:

Završen sveučilišni studij socijalnog rada.

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente:

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika),

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice),

- ERPS (elektronički zapis radno-pravnog statusa) iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - ne starija od 30 dana,

- potvrda liječnika o zdravstvenom statusu – ne starija od 30 dana,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl. 25 st. 1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN  94/13), ne starije od 6 mjeseci.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: CARITAS ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: prijemni.uredczn.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2495574.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.