Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC > Skrbnik Matičnih Podatkov V Erp Sap - M/ž

Oferta en Eslovenia (Koroška) de administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC

Skrbnik Matičnih Podatkov V Erp Sap - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Sistemski upravljavci/sistemske upravljavke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SKRBNIK INFORMACIJSKIH SISTEMOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, UPORABO NAPREDNIH INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ (BI SPOTFIRE, ERP SAP, EXCEL,…), UPRAVLJANJE IN SKRB ZA KLJUČNE PODATKE O IZDELKIH, POSLOVNIH PARTNERJIH, KOORDINACIJA MED ODDELKI ZNOTRAJ PODJETIJ V SKUPINI TAB, ZA ZAGOTAVLJANJE NEMOTENEGA PRETOKA INFORMACIJ, REDNO PREGLEDOVANJE IN POSODABLJANJE PODATKOV O ARTIKLIH, PARTNERJIH,…

OPTIMIZACIJA PROCESOV VNOSA MATIČNIH PODATKOV, Pričakujemo: izkušnje z upravljanjem in obdelavo podatkov, odlične organizacijske veščine in sposobnost samostojnega dela, vsaj V. stopnjo izobrazbe, sistematično in analitično razmišljanje, dobro računalniško pismenost, zaželeno napredno znanje Excela in ERP SAP, samoiniciativnost in vedoželjnost, afiniteto do uporabe novih tehnologij, natančnost in visoko mero odzivnosti. Prednost imajo kandiati s poznavanjem SAP.  Nudimo odlično karierno priložnost za delo v mednarodnem podjetju, strokovno in osebno rast, sodobno delovno okolje in možnost občasnega dela od doma, zanimivo, dinamično delo v ekipi strokovnjakov.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: TAB TOVARNA AKUMULATORSKIH BATERIJ D.D., POLENA 6 , 2392 MEŽICA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VONČINA DAVORIN
Contact Phone: 02 870 23 77
Contact Email: kadritab.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE54820.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC ofertadas.