Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > carpintero/carpintera > Sisustuskirvesmies, Esappi Oy, Oulu

Sisustuskirvesmies, Esappi Oy, Oulu. Finlandia

Ofertas de empleo de carpintero/carpintera en Finlandia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Esappi Oy on moderni, Oulussa toimiva rakennusliike, joka toteuttaa niin sisä- kuin ulkopuoliset rakennustyöt. Erikoisalaamme ovat kylpyhuone- ja huoneistoremontit Oulussa sekä lähialueilla. Toimintamme kasvaessa etsimme tuleviin projekteihimme kokenutta kirvesmiestä/rakennusmiestä monipuolisiin rakennusalan työtehtäviin Ouluun.

Odotamme sinulta reipasta asennetta, oma-aloitteisuutta ja hyviä asiakaspalvelutaitoja. Luotettavuus, huolellinen työnjälki ja tyytyväiset asiakkaat ovat käyntikorttimme.

Toivomme sinulta kokemusta ja koulutusta rakennusalan töistä. Sinulla tulisi olla kyky itsenäiseen työskentelyyn ja työmaan hallintaan. Omien työkalujen käyttömahdollisuus auttaa tehtävässä, mutta ei ole välttämätöntä.

Voimassa oleva vedeneristäjän sertifikaatti ja työturvallisuuskortti katsotaan myös eduksi.

Tarjoamme sinulle kilpailukykyisen palkan työntekijöitään ja asiakkaitaan arvostavassa yrityksessä.

Número de puestos: 1.

Empleador: Esappi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:ca8708ae-e933-43be-bfa6-71a05a429654.

Ver las 231 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.