Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Administradores de sistemas > It Sistem Analitičar/ka– Suradnik/ca

IT SISTEM ANALITIČAR/KA– SURADNIK/CA. Croacia

Oferta en Croacia de Administradores de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas.

Traducción de la profesión: Professionals › Information and communications technology professionals › Database and network professionals › Systems administrators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Financijska agencija (Fina) vodeća je hrvatska tvrtka na području pružanja financijskih i elektroničkih usluga. Moderna smo institucija izgrađena na polustoljetnom iskustvu i uspješno provedenim projektima od nacionalne važnosti. Naše poslovnice povezane su suvremenom informatičkom tehnologijom i locirane tako da jamče klijentima lak i brz pristup iz svakog dijela Hrvatske.

IT sistem analitičar – suradnik (m/ž)

Vaši zadaci bit će:

• Suradnja s naručiteljima i specijalistima iz područja IT razvoja

• Klasificiranje, analiza i procjena opsega i izvedivosti zahtjeva te dokumentiranje analize i procjene

• Prikupljanje i strukturiranje zahtjeva naručitelja

• Analiza i dokumentiranje tražene funkcionalnosti aplikativnih sustava (pronalaženje subjekata u sustavu i njihove interakcije, specificiranje akcija i funkcionalnosti u sustavu, poslovnih pravila i sl.)

• Izrada pripadajuće dokumentacije iz svoga djelokruga rada prema standardnim i/ili agilnim metodama rada ovisno o poslovnoj potrebi

• Izvršavanje ciljeva i plana razvojnog projekta u skladu s usvojenim metodologijama vođenja razvojnih projekata (planiranje i praćenje faza i iteracija u svom djelokrugu rada, procjena rizika, praćenje i procjena promjena) te izrada pripadajuće dokumentacije projekta iz svog djelokruga rada

• Obavljanje drugih poslova sukladno uputama i internim aktima

Od Vas ćemo očekivati:

• VŠSS/bacc.,VSS/mag./struč.spec. –društveni, tehnički, prirodni smjer (prednost informatički, matematički, elektrotehnički smjer)

• 3 godine (VŠSS/bacc.), 1 godina (VSS/mag./struč.spec.) radnog iskustva

• Aktivno poznavanje engleskog jezika

• Edukacija i/ili iskustvo iz područja metodologija razvoja kao npr: Agile - prednost

• Edukacija i/ili iskustvo iz područja modeliranja baza i osnova SQL-a – prednost

• Poznavanje SCRUM-a – prednost

• Poznavanje ITIL-a – prednost

• Poznavanje normi ISO/IEC 27001, ISO900 - prednost

• Spremnost na usavršavanje i učenje vještina potrebnih za svakodnevno obavljanje poslova

• Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine

• Sposobnost analitičkog pristupa

• Timski rad

• Presliku diplome i uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

• Potvrdu o podacima o prethodnom radnom stažu evidentiranom u matičnoj evidenciji HZMO-a (ne stariju od mjesec dana)

Nudimo Vam:

• Rad ne neodređeno vrijeme, s probnim rokom

• Rad na složenim i zanimljivim projektima i doticaj s cjelokupnim poslovanjem Fine

• Edukacije i certificiranje u tehnologijama iz djelokruga rada

• Božićnicu, dar za Uskrs, regres te prigodnu nagradu za rođenje djeteta

• Jubilarne nagrade

• Redoviti sistematski pregled

• Balans privatnog i poslovnog života

Pozivaju se kandidati/kinje koji/e mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) da dostave dokaze u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, a o kojima se mogu informirati na poveznicama: hrvatski branitelji       civilni stradalnici

Na natječaj se možete prijaviti putem prijavazaposao.fina.hr do 6. veljače 2024. godine.

Prijave pristigle drugim putem i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: FINA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2447108.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas ofertadas.