Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Siivooja Lomansijaisuuteen, 2 Paikkaa, Inhouse Partners Oy, Ii

Siivooja lomansijaisuuteen, 2 paikkaa, Inhouse Partners Oy, Ii

Empleo en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous- ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme Iihin siivoojaa lomansijaisuuteen. Työtä tehdään viikolla 12 (18-22.3) ma-pe kahdessa eri kohteessa, voi sijaistaa molemmissa tai sijaistaa yhdessä kohteessa.

Toimistosiivous kohteessa työskennellään ma-pe klo 15 jälkeen 3,5h ja myymäläsiivous kohteessa klo 18 alkaen työaika ma-pe 2,5h . Kesäloman sijaisuus myös mahdollista heinäkuussa.

Toivomme, että etsimämme henkilö on reipas, luotettava ja oma-aloitteinen.

Aikaisempi siivouskokemus katsotaan eduksi, saat kuitenkin kattavan perehdytyksen työtehtäviisi.

Käy täyttämässä hakemus nettisivuillamme www.ihp.fi/rekrytointi tai jätä vapaamuotoinen hakemus otsikolla Toimistosiivooja /Ii, rekryoulihp.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:382e1772-e8d0-450b-b326-e32b4d8c3395.

Ver las 525 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.