Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > consultor de selección de personal/consultora de selección de personal > Samostojni Svetovalec Iii – Območna Služba Ljubljana, Uradi Za Delo Ljubljana, Kamnik, Domžale - M/ž

SAMOSTOJNI SVETOVALEC III – OBMOČNA SLUŽBA LJUBLJANA, URADI ZA DELO LJUBLJANA, KAMNIK, DOMŽALE - M/Ž

Búsqueda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de consultor de selección de personal/consultora de selección de personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › consultor de selección de personal/consultora de selección de personal.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA ZAPOSLOVANJE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OSNOVNO IN POGOBLJENO KARIERNO SVETOVANJE, IZVAJANJE VKO, SKRBNIŠTVO PD-JEV IN POSREDOVANJE BO V ZAPOSLITEV, NAPOTOVANJE BO V PROGRAME ZAPOSLOVANJE, UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC, SODELOVANJE PRI IZMENJAVI PODATKOV Z ZUNANJIMI INSITITUCIJAMI, INFORMIRANJE STRANK, SODELOVANJE V RAZPISNIH KOMISIJAH, IZVAJANJE REHABILITACIJSKEGA SVETOVANJA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DELODAJALCA V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO JAVNEGA USLUŽBENCA., SOCIALNO DELO, HUMANISTIKA, EKONOMSKA, UPRAVNA, PRAVNA, ORGANIZACIJSKA ALI DRUGA USTREZNA SMER.

STROKOVNI IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA (ZUP), STROKOVNI IZPIT SKLADNO Z AKTOM O STROKOVNIH IZPITIH V ZRSZ, USPOSOBLJENOST ZA DELO Z RAČUNALNIKOM (EXCEL, WORD, INTERNET, ELEKTRONSKA POŠTA, POZNAVANJE APLIKACIJ ZRSZ).

LOKACIJA DELA OBMOČNA SLUŽBA LJUBLJANA, NA URADIH ZA DELO LJUBLJANA, KAMNIK, DOMŽALE.

POGODBA O ZAPOSLITVI SE BO SKLENILA ZA NEDOLOČEN ČAS S (4) ŠTIRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

KANDIDATI V VLOGI ZA ZAPOSLITEV PODAJO IZRECNO SOGLASJE ZA UPORABO OSEBNIH PODATKOV, KI JIH BO ZRSZ UPORABLJAL V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV BODO KANDIDATI PREDLOŽILI NA ZAHTEVO ZAVODA V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

KANDIDATI POŠLJEJO PRIJAVO NA OBRAZCU "VLOGA ZA ZAPOSLITEV", KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ZAVODA RS ZA ZAPOSLOVANJE, https://www.ess.gov.si/o-zrsz/zaposlitev-v-zavodu/  PO E-POŠTI NA NASLOV gpzrszess.gov.si , V ZADEVI E-PRIJAVE KANDIDATI NAVEDEJO: »VLOGA ZA DEL.

MESTO SAMOSTOJNI SVETOVALEC III – OS LJ UD LJUBLJANA - NE ODPIRAJ« oz.

PO POŠTI NA NASLOV: ZAVOD RS ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX/6, 1000 LJUBLJANA, S PRIPISOM »VLOGA ZA DEL.

MESTO SAMOSTOJNI SVETOVALEC III – OS LJ UD LJUBLJANA - NE ODPIRAJ«. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE, Rožna dolina, cesta IX 6 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VRTAČNIK BARBARA
Contact Phone: 01 2424 252
Contact Email: gpzrszess.gov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD93395.

Ver las 68 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › consultor de selección de personal/consultora de selección de personal ofertadas.