SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC ZA NALOŽBE IN EVROPSKE PROGRAME - M/Ž

Empleos de Economistas en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMISTI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVLJANJE VSEBIN DOKUMENTOV IN IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU RAZVOJA IN UVAJANJA FINANČNIH INSTRUMENTOV OZ. PRODUKTOV, KAPITALSKIH NALOŽB, SKLADOV, UPRAVLJANJA SKLADOV, UPRAVLJANJA DRUŽB V SKUPINI, POVEZOVANJEM IN KOMBINIRANJEM TEH PRODUKTOV Z LASTNIMI VIRI, SODELOVANJE PRI UPRAVLJANJU TEH SKLADOV; IZVAJANJE NALOG; PRIDOBIVANJE, VNOS IN VZDRŽEVANJA SKUPNIH BAZ PODATKOV IN ŠIFRANTOV; PRIPRAVA DOKUMENTOV IN IZVAJANJE NALOG VEZANIH NA OCENJEVANJE UČINKOV, EVALVACIJ, TRŽNIH TESTOV, TRŽNIH ANALIZAH S PODROČJA DELA; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN PRIGLASITVAH SHEM DRŽAVNIH POMOČI ALI POMOČI DE MINIMIS; SKRBNIŠTVO ODNOSOV IN POGODB S FINANČNIMI INSTITUCIJAMI, ZDRUŽENJI VEZANIH NA PROGRAME, PRODUKTE NA PODROČJU DELA; PRIPRAVLJANJE DOKUMENTOV, POVZETKOV, STALIŠČ, OPOMNIKOV, POROČIL, PREZENTACIJ IN NAVODIL; IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z MEDNARODNIM SODELOVANJEM NA PODROČJU DELA; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STRATEŠKIH DOKUMENTOV BANKE; SPREMLJANJE NOVOSTI NA DELOVNEM PODROČJU IN NJIHOVA IMPLEMENTACIJA; PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVIH METOD, TEHNIK, NAČINOV IN POSTOPKOV DELA; SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH; OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Celotno besedilo razpisa z navedenimi pogoji za zasedbo delovnega mesta in druge informacije so objavljeni na spletni strani SID - Slovenske izvozne in razvojne banke, d.d., Ljubljana:https://www.sid.si/o-banki/kadri

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1119 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SID - SLOVENSKA IZVOZNA IN RAZVOJNA BANKA, D.D., LJUBLJANA.

Dirección: ULICA JOSIPINE TURNOGRAJSKE 6 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: - -

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobasid.si

Teléfono: -.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.