SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (I) – ZA NACIONALNE PROJEKTE - M/Ž

Oferta de trabajo de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SAMOSTOJNO OPRAVLJA STROKOVNE NALOGE NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU, OBLIKUJE POROČILA, SKLEPE IN STALIŠČA DELOVNEGA PODROČJA, KOORDINIRA, SPREMLJA IN IZVAJA POSTOPKE SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, SPREMLJA INFORMACIJE IN NOVOSTI NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU, OPRAVLJA DRUGE NALOGE, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DELOVNEGA MESTA PO NALOGU NADREJENEGA, PODROBNEJŠI OPIS: IZVAJA OPERATIVNE STROKOVNE NALOGE NA PODROČJU NACIONALNIH PROJEKTOV, SPREMLJA JAVNE RAZPISE JAVNE AGENCIJE ZA RAZISKOVALNO DEJAVNOST IN DRUGE NACIONALNE RAZPISE TER POSREDUJE PRAVOČASNE INFORMACIJE VSEM ČLANICAM, SODELUJE IN NUDI PODPORO SLUŽBAM ZA RAZISKOVALNO DELO NA ČLANICAH UL ZLASTI PRI PRIPRAVI PRIJAV PROJEKTOV, SVETUJE RAZISKOVALCEM PRI PRIJAVAH IN VODENJU NACIONALNIH PROJEKTOV, SODELUJE PRI UREJANJU IN AŽURIRANJU PODATKOV UL V NACIONALNIH BAZAH PODATKOV ZA RAZISKOVALNO DEJAVNOST, NUDI STROKOVNO ADMINISTRATIVNO PODPORO DELOVANJU MIRC, NUDI STROKOVNO ADMINISTRATIVNO PODPORO KRRD, SODELUJE PRI VZDRŽEVANJU INTERNE ELEKTRONSKE BAZE INFORMACIJ TER ARHIVA DOKUMENTACIJE. , specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja), ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja), ali magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja), 3 leta ustreznih delovnih izkušenj, aktivno znanje angleškega jezika, zaželene izkušnje s področja nacionalnih raziskovalnih programov in projektov, osnovno poznavanje dela z računalnikom, komunikativnost, organizacijske sposobnosti. Pisne vloge z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev naj kandidati/ke v razpisnem roku po pošti pošljejo na naslov: Univerza v Ljubljani, Univerzitetna služba za kadrovske zadeve, Oddelek za kadrovske zadeve rektorata, Kongresni trg 12, 1000 Ljubljana ali pa svojo vlogo v razpisnem roku oddajo osebno v vložišče rektorata na navedenem naslovu. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZA V LJUBLJANI.

Dirección: KONGRESNI TRG 12, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: BOGATAJ ŠPENKO RENATA

Teléfono: 01/2418-596.

Ver las 504 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.