Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ayudante de apoyo al personal investigador universitario > Samostojni Strokovni Delavec Vii/2 V Pravni Službi Na Tajništvu Ul Medicinske Fakultete - M/ž

SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 V PRAVNI SLUŽBI NA TAJNIŠTVU UL MEDICINSKE FAKULTETE - M/Ž

Trabajos en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de ayudante de apoyo al personal investigador universitario

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:

VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -SAMOSTOJNO OPRAVLJA STROKOVNE NALOGE NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU

-OBLIKUJE POROČILA, SKLEPE IN STALIŠČA DELOVNEGA PODROČJA

-KOORDINIRA, SPREMLJA IN IZVAJA POSTOPKE SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA

-SPREMLJA INFORMACIJE IN NOVOSTI NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU

-OPRAVLJA DRUGE NALOGE, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DELOVNEGA MESTA PO NALOGU NADREJENEGA.

PODROBNEJŠI OPIS:

-PRIPRAVA PRAVNIH MNENJ, PREDLOGOV OSNUTKOV PREDPISOV, POGODB IN INTERNIH AKTOV,

-ZASTOPANJE FAKULTETE OZ. UNIVERZE V SODNIH POSTOPKIH,

-SODELOVANJE IN ZASTOPANJE FAKULTETE V ORGANIH FAKULTETE IN UNIVERZE,

-PRIPRAVA GRADIVA ZA OBRAVNAVO NA UPRAVNEM ODBORU IN V DRUGIH DELOVNIH ORGANIH FAKULTETE,

-VODENJE DELOVNOPRAVNIH IN INŠPEKCIJSKIH POSTOPKOV, IN

-PRAVNA POMOČ IN SVETOVANJE VODSTVU IN PREDSTOJNIKOM ORGANIZACIJSKIH ENOT

, -spec. po visok. izobr. (prejšnja) ali visok. univ. izobr. (prejšnja) ali mag. izobr. (2. Bolonjska st.) pravne smeri

-znanja za uporabo rač. programov,

-poznavanje predpisov področja gospodarskega, delovnega in civilnega prava,

-komunikativnost, vodstvene in organizacijske sposobnosti

-obvladovanje slovenskega in angleškega jezika

-izkušnje s svetovalnim delom ter odlične komunikacijske in argumentacijske sposobnosti

-odlično analitično in logično razmišljanje

-opravljen pravniški državni izpit (PDI).

Nudimo:

-pogodbo za nedoločen čas po preteku obdobja poskusnega dela, za polni delovni čas,

-spremljanje in podporo v času uvajalnega obdobja,

-navdihujoče in izzivov polno delo,

-možnost komunikacije z odločevalci v zdravstvenem in v akademskem sektorju,

-sodelovanje z evropskimi institucijami na področjih delovanja fakultete,

-možnost sodelovanja in svetovanja pri oblikovanju smernic razvoja fakultete,

-mednarodno povezovanje z zdravstvenimi in akademskimi institucijami,

-možnost napredovanja in razvoja kariere,

-spodbujanje izobraž. preko tečajev, seminarjev, Erasmus izmenjav za zaposlene,

-prijetno in prijazno delovno okolje v izkušeni mladi ekipi,

-konkurenčen finančni paket in fleksibilen delovni čas,

-možnost dela na domu.

Vloge z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev sprejema tajništvo UL MF, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana ali glavna.pisarnamf.uni-lj.si . Pri prijavi se naj kandidati sklicujejo na registrsko številko PDM-1.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA, Vrazov trg 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: glavna.pisarnamf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PJ61965.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario ofertadas.