Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > contable > Računovodja Vii/2-ii V Uradu Za Finance In Splošne Zadeve, Oddelku Za Finance In Proračun - M/ž

RAČUNOVODJA VII/2-II V URADU ZA FINANCE IN SPLOŠNE ZADEVE, ODDELKU ZA FINANCE IN PRORAČUN - M/Ž

Contrato de contable en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev oz. za čas nadomeščanja javne uslužbenke na porodniškem dopustu, polni delovni čas, 40, VODENJE ANALITIČNIH EVIDENC ZEMLJIŠČ (KOT PREMOŽENJE OBČINE) IN NJENO USKLAJEVANJE S KNJIŽBAM V GLAVNI KNJIGI (PRIDOBITVE, ODTUJITVE ZEMLJIŠČ…), IZDAJANJE RAČUNOV IN ZAHTEVKOV, USKLAJEVANJE KNJIGOVODSKIH STANJ TERJATEV Z DEJANSKIM STANJEM (IOP, OPOMINI…),  SPREMLJANJE POPLAČEVANJA TERJATEV, OPOMINJANJE IN IZTERJAVA TERJATEV DO KUPCEV, OBRAČUN ZAMUDNIH OBRESTI, VLAGANJE IZVRŠB, PRIPRAVA PREDLOGOV ZA TOŽBE,  PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA PRIDOBITEV BANČNIH POSOJIL, UREJANJE DOKUMENTACIJE, SPREMLJANJE PODROČNE ZAKONODAJE, E-DOLG (VNOS POGODB IN PODATKOV O SKLENJENIH POSLIH ZADOLŽEVANJA), IZVAJANJE PREDPISANEGA PISARNIŠKEGA POSLOVANJA, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., Želeno znanje: poznavanje upravnega poslovanja in poznavanje računovodskih standardov., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: MESTNA OBČINA NOVO MESTO, Seidlova cesta 1 , 8000 NOVO MESTO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VOVKO SILVA
Contact Phone: 041 383 361
Contact Email: mestna.obcinanovomesto.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG08031.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.