Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > contable > Samostojni Računovodja - M/ž

SAMOSTOJNI RAČUNOVODJA - M/Ž. Zasavska. Eslovenia

Contrato de contable en Zasavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV (SPREMLJANJE NABAVE IN PRODAJE BLAGA IN STORITEV), POROČANJE O ODSTOPLJENIH PRISPEVKIH IN SPREMLJANJE ZAKONODAJE VEZANE NA SPECIFIKE INVALIDSKE DRUŽBE, SPREMLJANJE NABAVE OSNOVNIH SREDSTEV, NEDOKONČANE PROIZVODNJE, UČINKOVITOST PO PROFITNIH CENTRIH, PRIPRAVA ZAKLJUČNEGA RAČUNA, LETNEGA POROČILA, OSNOV ZA PLANE, PRIPRAVA MESEČNIH IN LETNIH RAČUNOVODSKIH IZKAZOV TER OSTALIH POSLOVNIH INFORMACIJ, SPREMLJANJE SPREMEMB ZAKONODAJE, RAČUNOVODSKIH STANDARDOV IN DRUGIH PREDPISOV, KI IMAJO VPLIV NA POSLOVANJE, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA REVIZIJO IN AKTIVNO SODELOVANJE MED POTEKOM REVIZIJE, STATISTIČNO POROČANJE (SURS, AJPES, FURS, EDAVKI)  , Izvrstno poznavanje računovodskih standardov (MSRP, SRS).

Poznavanje informacijskega sistema Infor ali SAP.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 64 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: ETI Elektroelement, d.o.o., Obrezija 5 , 1411 IZLAKE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RAZPOTNIK ROSITA
Contact Phone: 03 56 57 410
Contact Email: rosita.razpotniketi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG33462.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.