Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Referent/ica Službe U Službi Za Financije I Računovodstvo, Sektor Ekonomsko Financijskih Poslova

REFERENT/ICA SLUŽBE U SLUŽBI ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO, SEKTOR EKONOMSKO FINANCIJSKIH POSLOVA

Vacante en Croacia de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 13. Izjave o osnivanju trgovačkog društva DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o. (u daljnjem tekstu: Društvo), Društvo dana 16. veljače 2024. godine raspisuje:

JAVNI NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE

na neodređeno vrijeme:

5. REFERENT/ICA SLUŽBE u Službi za financije i računovodstvo, Sektor ekonomsko financijskih poslova, jedan izvršitelj, mjesto rada: Zagreb, na neodređeno vrijeme.

Uvjeti:

• SSS,

• 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,

• poznavanje jednog stranog jezika,

• rad u MS Office paketu

• komunikacijske vještine.

Prijavi na natječaj potrebno je priložiti sljedeće:

- životopis,

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (osobna iskaznica, putovnica ili domovnica),

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (svjedodžba, diploma ili drugo),

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 (šest) mjeseci od dana objave natječaja),

- potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje koji sadrži podatke o: poslodavcu, osnovi osiguranja, početku i prestanku osiguranja, radnom vremenu, stvarnoj i potrebnoj stručnoj spremi i trajanju staža osiguranja i/ili potvrdu poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima koja mora sadržavati vrstu poslova koje je obavljao, u kojoj stručnoj spremi i vremensko razdoblje u kojem je kandidat obavljao navedene poslove,

- dokaz o znanju/poznavanju jednog stranog jezika (preslika dokaza o učenju istog tijekom obrazovanja).

Ako kandidat u prijavi priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, potrebno je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (presliku vjenčanog ili rodnog lista ili drugi dokaz).

Svi dokazi mogu se dostaviti u preslici, a izabrani kandidat prije sklapanja ugovora o radu dužan je predočiti originalnu dokumentaciju na uvid.

Na javni natječaj mogu se ravnopravno prijaviti osobe oba spola, a riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u ovom natječaju odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira na to jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Rok za podnošenje prijava je 10 (deset) dana od dana objave natječaja.

Ovaj javni natječaj za zapošljavanje objavit će se na stranicama portala MojPosao (www.moj-posao.net), na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (burzarada.hzz.hr) te na mrežnim stranicama Društva (www.hr-nekretnine.hr).

Prijave se dostavljaju osobno ili poštom preporučeno na adresu Društva: DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o., Zagreb, Planinska ulica 1, s naznakom: „NE OTVARATI – prijava na javni natječaj za radno mjesto – navesti broj, naziv radnog mjesta i mjesto rada.“ Ako se kandidat prijavljuje na više od jednog radnog mjesta, potrebno je dostaviti posebne prijave i priložiti svu potrebnu dokumentaciju za svako radno mjesto za koje podnosi prijavu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Poslodavac će obaviti selekcijske intervjue s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, a kandidat će biti izabran prema rezultatima selekcijskog postupka. O vremenu održavanja selekcijskog intervjua kandidati će biti obaviješteni putem adrese elektroničke pošte iz prijave, a rezultat selekcijskog postupka objavit će se na mrežnim stranicama Društva.

Za kandidata koji ne pristupi selekcijskom intervjuu smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve propisane dokaze o tom statusu iz kojih je vidljivo navedeno pravo te dokaz da je nezaposlen i ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati se obavještavaju da prijavom na ovaj natječaj dostavljaju osobne podatke koji će se obrađivati u svrhu provedbe selekcijskog postupka. Dostavljeni podaci čuvaju se najviše šest mjeseci od dana zaključenja natječaja te protekom tog roka osobni podaci se više ne čuvaju, niti obrađuju. U svakom trenutku kandidati mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka.

Odabrani kandidat će prije sklapanja ugovora o radu, a na trošak poslodavca, biti upućen na pregled vida.

S odabranim kandidatom sklopit će se ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad od 6 (šest) mjeseci.

OPIS POSLOVA RADNOG MJESTA POD REDNIM BROJEM 5.:

• koordinira korespondenciju i komunikaciju iz djelokruga rada Službe,

• obavlja administrativne, prijepisne, arhivske i pomoćne poslove,

• vodi i ažurira evidencije iz djelokruga rada Službe,

• prima, evidentira i raspoređuje poštu za Službu,

• surađuje s referentom Sektora u vezi izvješća o radu radnika Službe te evidencije prisutnosti na radu za radnike Službe,

• obavlja i druge poslove po nalogu/ovlaštenju nadređenog.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Planinska ulica 1, Zagreb

Zamolba: Planinska ulica 1, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456451.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.