Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Recepcionistas (general) > Recepcioner (m/ž) U Hotelu 4* Na Otoku Visu

RECEPCIONER (M/Ž) U HOTELU 4* NA OTOKU VISU. Croacia

Ofertas de Recepcionistas (general) en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general).

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Receptionists (general).

Descripción de la oferta de trabajo:

Hotel San Giorgio 4* je šarmantan, obiteljski vođen hotel na otoku Visu.

Za sezonu 2024. tražimo iskusnog recepcionera (M/Ž) koji nam se želi pridružiti te svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonijeti daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge gostima hotela.

Zadaci koje naš recepcioner treba uspješno obavljati :

  • obrada rezervacija, evidentiranje i obrada poziva, faksova, e-mailova;
  • organiziranje i rukovođenje radom recepcije u skladu s propisima;
  • iskrena, topla i prijateljska dobrodošlica gostiju i briga tijekom njihovog boravka;
  • primanje zahtjeva i pritužbi gostiju te profesionalno rješavanje istih
  • organiziranje dnevnog rasporeda soba za goste, prema dnevnoj listi rezervacija;
  • ažurno i ispravno izdavanje i slanje faktura, te naplata istih;
  • dobra komunikacija i suradnja s ostalim odjelima hotela, (restoran, praonica), te s ostalim osobljem hotela, (direktor, kuhari, konobari, sobarice);
  • aktivno sudjelovanje prodaji hotelskih aranžmana i usluga;
  • vođenje raznih evidencija vezanih za svakodnevni rad recepcije;
  • drugi poslovi, a poglavito pomoćni poslovi i poslovi manje složenosti po nalogu.

Uvjeti koje idealan kandidat treba ispunjavati:

  • VSS / VŠS
  • najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima 4* ili 5*
  • izvrsno znanje (pisano i usmeno) engleskog jezika i još jednog stranog jezika
  • Customer Service vještine
  • izvrsno poznavanje rada na računalu, alati Microsoft Office
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • spremnost na timski rad
  • težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

Pružamo mogućnost rada u malom i mladom kolektivu, u ugodnoj i opuštenoj radnoj atmosferi. Smještaj i topli obrok su osigurani.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: BIBENDUM IN ACTIONE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: nevenkahotelsangiorgiovis.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457348.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) ofertadas.