Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > contable > Računovodja Vii/2 (ii) - M/ž

RAČUNOVODJA VII/2 (II) - M/Ž. Goriška. Eslovenia

Empleo en Goriška (Eslovenia) de contable

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODENJE POSLOVNIH KNJIG,USKLAJEVANJE ANALITIČNE IN SINTETIČNE EVIDENCE -SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PERIODIČNIH IN LETNIH POROČIL -FINANČNO-RAČUNOVODSKE NALOGE (KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV V PROG.

APLIKACIJO NA PODLAGI PRAVILNO LIKVIDIRANIH DOKUMENTOV PRAVILNA IZDELAVA ODREDB) -PRIPRAVA PODATKOV ZA IZDELAVO MESEČNIH IN LETNIH LIKVIDNOSTNIH NAČRTOV) -NALOGE, POVEZANE Z OBRAČUNOM POTNIH NALOGOV -IZVAJANJE PRERAZPOREDITEV IN RAZPOREDITEV PRAVIC PORABE PRORAČUNSKIH SREDSTEV -IZSTAVLJANJE RAČUNOV IN VODENJE ANALITIČNE EVIDENCE NEPLAČNIKOV TER PRIPRAVA PREDLOGOV ZA IZTERJAVO -IZVAJANJE ENOSTAVNEJŠIH NALOG V ZVEZI S PRIPRAVO IN IZVRŠEVANJEM PRORAČUNA -SPREMLJANJE PORABE PRORAČUNSKIH SREDSTEV IN PRIPRAVA POROČIL -OBRAČUNAVANJE PLAČ IN IZPLAČIL PO DRUGIH POGODBAH (PODJEMNA, AVTORSKA, SEJNINE ČLANOV ORGANOV OBČINE IN DRUGO) -VODENJE GLAVNE KNJIGE -OPRAVLJANJE PLAČILNEGA PROMETA,VODENJE EVIDENCE OSNOVNIH SREDSTEV  -SPREMLJANJE ZAKONODAJE S PODROČJA DELA -OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, VEZANIH NA PODROČJE DELA IN PO NAROČILU PREDPOSTAVLJENEGA.  , Druga sporočila so na voljo na spletni strani Občine Tolmin., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 201 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBČINA TOLMIN, Ulica padlih borcev 2 , 5220 TOLMIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TALJAT MITJA
Contact Phone: 05 381 95 18
Contact Email: mitja.taljattolmin.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH21064.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.