Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Razvojno Raziskovalni Sodelavec Iii - M/ž

RAZVOJNO RAZISKOVALNI SODELAVEC III - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacantes de personal directivo de la administración pública en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NALOG IN PROGRAMOV S PODROČJA DELOVANJA NIJZ SPREMLJANJE, ANALIZA IN INTERPRETACIJA TER POVEZOVANJE ZDRAVSTVENIH IN DRUGIH PODATKOV TER INFORMACIJ S POSAMEZNIH PODROČIJ PRIPRAVA IN OBDELAVA PODATKOV IN INFORMACIJ SODELOVANJE PRI RAZISKOVALNEM IN PEDAGOŠKEM DELU SODELOVANJE Z DRUGIMI STROKOVNJAK NIJZ IN ZUNANJIMI SODELAVCI SAMOSTOJNOST PRI DELU RAVNANJE PO VELJAVNIH NAVODILIH ZA DELO IN DRUGIH NOTRANJIH AKTIH NIJZ IZVEDBA NALOG V SKLADU S SPLOŠNIMI AKTI NIJZ OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NIJZ PO NALOGU VODJE ALI DIREKTORJA.//OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO ZELO DOBRE ORGANIZACIJSKE IN KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, NATANČNOST, ZANESLJIVOST, SAMOINICIATIVNOST, SAMOSTOJNOST PRI DELU, ODGOVORNOST IN SPOSOBNOST ZA TIMSKO DELO., NIJZ, SLUŽBA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOV IN RAZISKOVALNO DEJAVNOST  RAZPISUJE 1 DELOVNO MESTO V LJUBLJANI.

DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA DOLOČEN ČAS 24 MESECEV, S TRIMESEČNO POSKUSNO DOBO.

OPIS ZADOLŽITEV: FINANČNO UPRAVLJANJE EU PROJEKTOV NA PODROČJU JAVNEGA ZDRAVJA.

NALOGE: PRIPRAVA PRIJAV NA EU RAZPISE, PRIPRAVA FINANČNIH NAČRTOV, SPREMLJANJE STROŠKOV PRI PROJEKTU, PRIPRAVA FINANČNIH POROČIL, ANALIZ, AMANDMAJEV, POGODB, SODELOVANJE Z MEDNARODNIMI PARTNERJI (KONZORCIJI), IZVAJANJE ADMINISTRATIVNIH POSTOPKOV.

ZAŽELENA IZOBRAZBA: MAG.

FINANČNE SMERI (VII/2) OZ.

DRUGA UNIVERZITETNA IZOBRAZBA ŠTUDIJSKIH SMERI: EKONOMIJA, POSLOVNE VEDE, MATEMATIKA, INFORMATIKA PO PREJŠNJEM IZOBRAŽEVALNEM SISTEMU (VII).

ZAŽELENE PREDHODNE DELOVNE IZKUŠNJE: NA PODROČJU FINANČNEGA IN ADMINISTRATIVNEGA UPRAVLJANJA PROJEKTOV.

PREDNOST PREDSTAVLJAJO IZKUŠNJE PRI VODENJU ALI SODELOVANJU NA EU PROJEKTIH NA ZDRAVSTVENEM PODROČJU (3RD HEALTH PROGRAMME, EU4HEALTH, JOINT ACTIONS, HORIZON EUROPE …), KOHEZIJSKIH SKLADIH IN ARIS.

PREDNOST JE TUDI PREDHODNO DELO NA RAZLIČNIH EU PROJEKTNIH MEHANIZMIH, TUDI IZVEN ZDRAVSTVA.

ZAŽELENO JE: SMISEL ZA DELO S FINANCAMI, PREGLEDNICAMI IN ŠTEVILKAMI, POZNAVANJE F&T PORTALA, PROJEKTNIH ORODIJ ZA SPREMLJANJE DELA NA PROJEKTU (npr.

4PM), AKTIVNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA, RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV WORD, POWERPOINT IN NAPREDNEJŠE ZNANJE EXCELA.

KANDIDATI MORAJO OB PRIJAVI  PRILOŽITI POTRDILO O DOSEŽENI IZOBRAZBI TER OBVEZNO PRIPISATI "ZA RAZPIS RRS III – SUPRD-PROJEKTI"., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1237 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE, Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VINDIŠ M.
Contact Phone: 01 2441 733
Contact Email: kadrovska.sluzbanijz.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE82251.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.