Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > analista de pruebas > Razvojni Inženir - M/ž

RAZVOJNI INŽENIR - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Contratación en Eslovenia (Podravska) de analista de pruebas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVOJNI INŽENIR, INFORMACIJSKI SISTEMI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, RAZVOJ LOGIČNE STRUKTURE SISTEMA ZA ELEKTRIČNA VOZILA EVERSUM, USTVARJANJE SKUPNE RABE IN UPRAVLJANJE DOKUMENTACIJE ZA OBLIKOVALSKO EKIPO, SODELOVANJE PRI PRIDOBIVANJU ZAHTEV, POSTAVITEV SESTAVNIH DELOV IN PROSTORSKE ZAHTEVE V MEHANSKI ZASNOVI VOZILA, - VZPOSTAVITEV NAČRTOV PROJEKTOV IN NAČRTOV VIROV ZA SISTEME, UPRAVLJANJE KONFIGURACIJE STROJNE OPREME, PRIDOBIVANJE HW, SW VIROV IN MEHANSKEGA OBLIKOVANJA SODELOVANJE Z VODJO PROGRAMA ZA UČINKOVITO IZDELAVO PRORAČUNSKEGA NAČRTA IN NAPOVEDI.

IZVAJANJE PODROBNIH ŠTUDIJ ELEKTRIČNIH SISTEMOV VOZIL Z MOČNIM POUDARKOM NA VARNOSTI IN UČINKOVITOSTI SISTEMA, SODELOVANJE PRI PREGLEDIH DIZAJNA VOZIL, RAZVOJ SISTEMSKIH TESTNIH STRATEGIJ NA VISOKI RAVNI, ANALIZA TERENSKIH PROBLEMOV IN IMPLEMENTACIJA REŠITEV, SKRB IN ODGOVORNOST ZA OSNOVNA SREDSTVA IN REDNO VZDRŽEVANJE, SKRB IN ODGOVORNOST, DA SO IZDELKI NAREJENI V SKLADU Z VSEMI PREDPISI IN OPREMLJENI S POTREBNO TEHNIČNO DOKUMENTACIJO, OSTALA DELA IN NALOGE PO NAVODILIH DELODAJALCA OZIROMA NADREJENEGA, SMOTRNO IN PO NAVODILIH DELA V PROIZVODNJI IN PO POTREBI NA TERENU., https://eversum.bamboohr.com/careers/82, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 415 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Empleador: eVersum technologies, razvoj in proizvodnja motornih vozil, d.o.o., Limbuška cesta 2 , 2341 LIMBUŠ.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BEČIROVIĆ SANELA
Contact Phone: 041333868
Contact Email: hreversum.at

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE55461.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas ofertadas.