Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director de escuela primaria/directora de escuela primaria > Ravnatelj - M/ž

Contrato de director de escuela primaria/directora de escuela primaria en Goriška (Eslovenia)

Ravnatelj - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo › director de escuela primaria/directora de escuela primaria.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAVNATELJ OSNOVNE ŠOLE, poskusno delo , Določen čas  oz. za dobo 5 let, začetek predvidoma 28.1.2025, polni delovni čas, 40, RAVNATELJ NA OSNOVNI ŠOLI, Kandidat mora za imenovanje na funkcijo ravnatelja izpolnjevati pogoje v skladu z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja. Kandidati morajo imeti pedagoške, vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za uspešno vodenje zavoda.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev (dokazila o: izobrazbi, nazivu,  opravljenem strokovnem izpitu, opravljenem ravnateljskem izpitu, delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju, potrdilo iz kazenskih evidenc in evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost, ki ne sme biti starejše od enega meseca in ga izda Ministrstvo za pravosodje (potrdilo se izdaja vlagatelju zahtevka za namen: varstvo otrok in mladoletnikov) in potrdilo sodišča, da kandidat ni v kazenskem postopku pošljite v 15 dneh (najkasneje do vključno 6. 9. 2024) po objavi razpisa na naslov: Svet šole OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, Cesta 5. maja 15, 5270 Ajdovščina s pripisom »Prijava na razpis ravnatelja«.

Kandidat mora k prijavi priložiti program vodenja zavoda za mandatno obdobje, lahko pa predloži tudi  kratek življenjepis.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 171 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA, Cesta 5. maja 15 , 5270 AJDOVŠČINA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KETE SANDRA
Contact Phone: 05 367 11 00
Contact Email: tajnistvoos-ajdovscina.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PK43437.