Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Raskaankaluston Asentaja Uudenmaan Asfaltti Oy

Raskaankaluston asentaja Uudenmaan Asfaltti Oy. Helsinki-Uusimaa

Empleos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Toimit 25 henkilöä työllistävässä yrityksessä raskaankaluston asentajana ja pääset korjailemaan erinlaisia työlaitteita:

- Kuorma ja pakettiautojen huollot ja korjaukset

- Pyörä ja kaivinkoneiden huollot ja korjaukset

- Asfalttilevittimien ja tiivistyskaluston huollot ja korjaukset

Odotamme sinulta:

- Raskaankaluston alan kokemusta

- Oma aloitteisuutta ja rehellisyyttä

- Olet valmis työskentelemään joustavalla aikataululla

- Et pelkää tarttua vaativimpiinkin työtehtäviin

- Sinulla on kyky tehdä päätöksiä itsenäisesti

- BC ajokortti

Tarjoamme sinulle:

- Työpaikan hyvässä työyhteisössä

- Kilpailukykyisen palkan

- Asianmukaiset työvarusteet ja työkalut

Työpaikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1034 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b, c1.

Empleador: Uudenmaan Asfaltti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:3755083e-c54d-4ea3-8beb-00cc69008de6.

Ver las 232 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.