Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/ica Za Pružanje Usluge Potpore I Podrške U Svakodnevnom životu Starijim Osobama I Osobama S Invaliditetom

RADNIK/ICA ZA PRUŽANJE USLUGE POTPORE I PODRŠKE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU STARIJIM OSOBAMA I OSOBAMA S INVALIDITETOM

Contrato de Limpiadores y asistentes domésticos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

ŠIBENSKO - KNINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA RUŽIĆ

OPĆINSKI NAČELNIK

KLASA: 112-01/24-01/01

URBROJ: 2182-8-01-24-1

Gradac, 04. travnja 2024. godine

Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/1-24-26, od 7. ožujka 2024. godine, Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021. - 2027. „Zaželi – prevencija institucionalizacije“, Kodni broj: SF.3.4.11.0106, KLASA: 551-03/23-01/1; URBROJ: 2182-8-01-24-8 od 13. ožujka 2024. godine, te članka 42. Statuta Općine Ružić („Službeni vjesnik Šibensko-kninske županije“, broj 07/21), načelnik Općine Ružić raspisuje

JAVNI POZIV

za zasnivanje radnoga odnosa na određeno vrijeme (33 mjeseca) za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu projekta „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza IV“, kodnog broja SF.3.4.11.01.0106 – radnik/ca za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Broj traženih radnik/ca: 20

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 33 (trideset tri) mjeseca uz

probni rad u trajanju od 2 (dva) mjeseca

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Podaci o plaći: plaća u iznosu minimalne plaće sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini

minimalne plaće za tekuću godinu sa svim pravima propisanim Zakonom o radu

Mjesto rada: područje Općine Ružić, terenski rad

Opis poslova:

- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.)

- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora,

donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i

drugih potrepština i dr.)

- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, kupanju, obavljanju drugih

higijenskih potreba i dr.)

- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba.

Svaka zaposlena osoba pružat će potporu i podršku za najmanje 6 krajnjih korisnika.

Radno iskustvo nije važno.

Uvjeti za prijem u radni odnos:

- punoljetnost

- hrvatsko državljanstvo

- najviše završeno srednjoškolsko obrazovanje (SSS).

Na javni poziv se mogu javiti osobe oba spola.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na Javni poziv pozvati se na to pravo i na prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuje to izvornikom rješenja ili potvrde o priznatom statusu te dokaz iz kojega je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje i sl.).

Prijava na Javni poziv:

- prijavni obrazac (Obrazac 1),

- životopis - vlastoručno potpisan,

- preslika važeće osobne iskaznice,

- preslika dokaza o završenoj školi (svjedodžba),

- uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 3 mjeseca od dana objave javnog poziva) da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda,

- potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom osoba dokazuje da je prijavljen u evidenciji nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde ne smije biti raniji od objave javnog poziva).

Podnositelji prijave dužni su podnijeti Prijavu isključivo na standardiziranom obrascu.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži podatke i priloge navedene u javnom pozivu.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz Javnog poziva ne smatra se prijavljenim kandidatom na javni poziv.

Prijavni obrazac (Obrazac 1) dostupan je na web stranici Općine Ružić www.opcina-ruzic.hr i u Općini Ružić na adresi Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić, radnim danom od 8,00 do 15,00 sati.

Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja ugovora o radu predočiti u izvorniku.

Prijave na Javni poziv dostavljaju se osobno u pisarnicu Općine Ružić ili poštom na adresu:

Općina Ružić

Put kroz Gradac 25

22322 Ružić

s naznakom za projekt „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza IV“, u roku od 8 dana od dana objave Javnog poziva (do 12. travnja 2024.godine).

O rezultatima Javnog poziva kandidati će biti obavješteni u zakonskom roku.

Općina Ružić zadržava pravo poništenja Javnog poziva, bez posebnog objašnjenja.

Javni poziv bit će objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Općine Ružić www.opcina-ruzic.hr.

Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u javnom pozivu odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

OPĆINSKI NAČELNIK:

Dalibor Durdov

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 20.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OPĆINA RUŽIĆ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić

Zamolba: Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484071.

Ver las 155 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.