Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > técnico en radiología/técnica en radiología > Radiološki Inženir - M/ž

RADIOLOŠKI INŽENIR - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de técnico en radiología/técnica en radiología en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › técnico en radiología/técnica en radiología.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

RADIOLOŠKI INŽENIR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, OPTIMIZACIJA IN IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NEPROGRAMIRANIH DEL IN SPECIALNIH RADIOLOŠKIH POSEGOV Z DOBRO RADIOLOŠKO PRAKSO

- SPREMLJANJE IN UVAJANJE NOVIH TEHNOLOŠKIH ZNANJ

- IZVAJANJE DODATNIH OBDELAV NA DIAGNOSTIČNI APARATURI

- PRIPRAVA BOLNIKA  NA PREISKAVO, SPREMLJANJE BOLNIKA MED PREISKAVO, USTREZNO UKREPANJE V PRIMERU NUJNE INTERVENCIJE

- NAČRTOVANJE IN NADZOR OPTIMIZACIJE IN IZVAJANJE DELAVNIH PROTOKOLOV

- IZVAJANJE UKREPOV IZ VARSTVA PRI DELU S POUDARKOM VARSTVA PRED IOS

- SODELOVANJE PRI IZVAJANJU NALOG DOZIMETRISTA

- UREJANJE IN  VZDRŽEVANJE DOKUMENTACIJE, BELEŽENJE DOZ

- RACIONALNA IN VARNA UPORABA ZAŠČITNIH SREDSTEV

- NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE PROCESNE METODE DELA

- SODELOVANJE S CELOTNIM ZDRAVSTVENIM TIMOM V OKVIRU  OBRAVNAVE PACIENTOV V PROCESU DIAGNOSTIKE

- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAGOTAVLJANJE IN NENEHNO IZBOLJŠANJE KAKOVOSTNE IN VARNE OBRAVNAVE PACIENTOV

- OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Nudimo vam:

-zaposlitev za nedoločen čas, za polni delovni čas

- poskusno delo 4 mesece

- mentorja v času uvajanja v delo

- veliko možnosti za izobraževanje

- ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

- poznate osnove delovanja PACS-a in RIS-a

- ste usposobljeni za rokovanje z diag. aparati na področju klasične radiologije ali na področju novejših tehnologij

- ste usposobljeni za delo v urgentni dej, in na področju operativnih strok

- poznate programska orodja pri radioloških aplikacijah na del. področju

- imate opravljen tečaj TPO z AED (lahko opravite v času uvajanja)

- obvladate računalniška znanja – 2. stopnja

- poznate predpise iz varstva pri delu (lahko pridobite v času uvajanja)

- obvladate en svetovni jezik (stopnja B2).

Vlogi priložite:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

- dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu,

- dokazilo o izpitih iz varstva pred sevanji,

- potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ39575.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › técnico en radiología/técnica en radiología ofertadas.