Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > técnico en radiología/técnica en radiología > Radiološki Inženir I - E047054 - M/ž

RADIOLOŠKI INŽENIR I - E047054 - M/Ž. Zasavska. Eslovenia

Trabajar en Zasavska (Eslovenia) de técnico en radiología/técnica en radiología

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › técnico en radiología/técnica en radiología.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPERATER MEDICINSKIH NAPRAV, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. do vrnitve odsotne delavke, polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH DIAGNOSTIČNIH IN TERAPEVTSKIH RADIOLOŠKIH POSEGOV, SLIKANJE ZOBOVJA, NAJZAHTEVNEJŠA NE PROGRAMIRANA DELA V MULTIDISCIPLINARNIH TIMIH RADIOLOŠKE DIAGNOSTIKE IN TERAPIJE (ODPRTI VIRI, INTERVENTNI POSEGI, DIAGNOSTIKA), VARSTVO PRED IONIZIRAJOČIMI SEVANJI, OPTIMIZACIJA POSTOPKOV, ZAGOTAVLJANJE IN NADZOR KAKOVOSTI, KONTINUIRANO USPOSABLJANJE NA NOVIH APLIKACIJAH IN SESTAVLJANJE DELOVNIH PROTOKOLOV V SKLADU Z DELOVNO PRAKSO, UPRAVLJANJE RAZLIČNIH DIAGNOSTIČNIH RADIOLOŠKIH APARATUR, VODENJE DOKUMENTACIJE, UPORABA OSEBNE VAROVALNE OPREME, PRENOS ZNANJ, VSAKODNEVNA SKRB ZA NAPRAVE IN INSTRUMENTE IN RACIONALNO PORABO MATERIALOV, KONTINUIRANO SODELOVANJE PRI VPELJAVI IZBOLJŠAV NA DELOVNEM MESTU, SPREMLJANJE E-POŠTE, SPREMLJANJE OKROŽNIC ZZZS, OBVLADOVANJE RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV IN ORODIJ NA DELOVNEM PODROČJU, UREJANJE ADMINISTRACIJE Z DELOVNEGA PODROČJA, POZNAVANJE PROGRAMA PREPREČEVANJA OKUŽB V ZAVODU, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG V OKVIRU STROKE PO NAVODILU VODJE SLUŽBE IN DIREKTORJA IN STROKOVNEGA VODJE.

, , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 64 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: Zdravstveni dom Trbovlje, Rudarska cesta 12 , 1420 TRBOVLJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 03 56 24 203
Contact Email: zaposlitevzd-trbovlje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PF10358.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › técnico en radiología/técnica en radiología ofertadas.