Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica > Puhdistustyöntekijä, Wellpack Oy, Tampere

Puhdistustyöntekijä, Wellpack Oy, Tampere. Pirkanmaa

Ofertas en Finlandia (Pirkanmaa) de trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Teollisuuden ja rakentamisen avustavat työntekijät › Valmistusalan avustavat työntekijät › Muut valmistusalan avustavat työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Tampereen Multisillan alueella sijaitsevaan projektiimme työntekijää, joka sitoutuisi suorittamaan kiinteistöjen pölynpoistotehtäviä korkeilta pinnoilta. Työskentelyalueena ovat ilmastointiputket, tasopinnat, sähköjohtokourut ja vastaavat pinnat, joilta pölyä on kertynyt.

Tehtäviin kuuluu työskentely sekä henkilönostimista että lattiatasolta käsin käytettävillä imureilla. Arvostamme hakijalta hyvää fyysistä kuntoa ja motivoitunutta työotetta. Aiempi kokemus vastaavista tehtävistä ei ole välttämätöntä, sillä tarjoamme kattavan perehdytyksen.

Työt alkaa 29.4.2024 ja jatkuvat noin parin viikon ajan. Palkka on 13/h, ja noudatamme Kiinteistöpalvelualan työehtosopimusta. On mahdollista, että tehtävä avaa lisämahdollisuuksia ahkeralle työntekijälle. Hakijalta odotamme suomen kielen sujuvaa osaamista. Työturvallisuuskortti katsotaan eduksi.

Hae paikkaa nyt ja jätä hakemuksesi meille mahdollisimman pikaisesti. Työpaikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Lisätietoja saat puhelimitse päivisin numerosta 050 546 3024.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Wellpack Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:49be055f-6653-41eb-a8c0-a81ad2c03be2.

Ver las 257 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica ofertadas.