Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > 2. Prvostupnik/ca Medicinsko – Laboratorijske Dijagnostike U Zavodu Za Kliničku Mikrobiologiju I Bolničke Infekcije

2. PRVOSTUPNIK/CA MEDICINSKO – LABORATORIJSKE DIJAGNOSTIKE U ZAVODU ZA KLINIČKU MIKROBIOLOGIJU I BOLNIČKE INFEKCIJE

Trabajos de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical imaging and therapeutic equipment technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Klinička bolnica Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem radnika u radni odnos

za radno mjesto:

1. Prvostupnik medicinsko – laboratorijske dijagnostike u Zavodu za kliničku mikrobiologiju i bolničke infekcije, 1 izvršitelj na određeno vrijeme

Uvjeti pod rednim br. 2.:

• VI stupanj, Zdravstveno veleučilište ili diplomski studij medicinsko laboratorijske dijagnostike, odobrenje za samostalan rad, 1 godina radnog iskustva.

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme kao zamjena za dugo bolovanje uz uvjet probnog rada u trajanju od 3 (tri) mjeseca.

Uz prijavu na natječaj pod rednim brojem 2. treba priložiti:

• zamolbu, životopis, domovnicu, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome), dokaz o stažu od nadležne područne službe HZMO-a o podacima unesenima u matičnu evidenciju, odobrenje za samostalan rad.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova ("Narodne novine" br. 82/08., 125/11., 20/12., 138/12., 69/17.) na ovaj oglas mogu se prijaviti osobe oba spola.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. st. 1. do 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ("Narodne novine" br. 121/17., 98/19., 84/21.) dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/.

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ("Narodne novine" br. 84/21.) da dostave dokaze iz članka 49. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ("Narodne novine" br. 157/13., 152/14., 39/18., 32/20.), dužni su se pozvati na čl. 9. istog Zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidati, koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja, se moraju u prijavi pozvati na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pozivi na razgovore biti će objavljeni na internetskoj stranici Kliničke bolnice Dubrava – www.kbd.hr.

Odluke o izabranim kandidatima javno će biti objavljene na internetskoj stranici Kliničke bolnice Dubrava – www.kbd.hr .

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata, moguće je provesti testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se kandidati primaju kao i psihološko testiranje.

Prijavom na natječaj dajete privolu za obradu Vaših osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka KB Dubrava jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja postupka zapošljavanja. Sve pristigle prijave adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima previđenim Pravilnikom o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva.

Rok za podnošenje molbi je 8 (osam) dana od dana objave, na email adresu poslodavca: ljudski.potencijalikbd.hr . Obavijest o izboru bit će u roku od 30 dana od dana zaključenja natječaja.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: KLINIČKA BOLNICA DUBRAVA ZAGREB.

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.potencijalikbd.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2459592.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.