Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > gestor de proyectos de TIC/gestora de proyectos de TIC > Projektipäällikkö, Ellappi Oy, Rovaniemi

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Projektipäällikkö, Ellappi Oy, Rovaniemi. Lappi

Vacantes en Finlandia (Lappi) de gestor de proyectos de TIC/gestora de proyectos de TIC

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › gestor de proyectos de TIC/gestora de proyectos de TIC.

Traducción de la profesión: Johtajat › Tuotantotoiminnan ja yhteiskunnan peruspalvelujen asiantuntijajohtajat › Tieto- ja viestintäteknologiajohtajat › Tieto- ja viestintäteknologiajohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Projektipäällikön työtehtäviin kuuluu toimistotyön lisäksi työmaapalavereiden johtaminen sekä muut työmaakäynnit, jotka edellyttävät liikkumista autolla viikottain.

Työtehtävien hoitaminen edellyttää soveltuvaa teknistä koulutusta tai vastaavan työkokemuksen kautta hankittu osaaminen.  Voit olla jo edistynyt projektiosaaja tai projektipäällikön uran alussa oleva tekijä.

Toivomme sinulta aikaisempaa kokemusta tietoliikenne-, sähköverkko-,  tai maarakentamisen projektinvetotehtävistä.  Arvostamme hyviä vuorovaikutus- ja neuvottelutaitoja ja sitä että saat vietyä asiat jämäkästi maaliin.

Työsuhde on vakituinen ja sijaitsee Rovaniemellä.

Ellappi Oy toimii laajasti lapin alueella ja tarjoamme työntekijöillemme työhyvinvointia tukevia etuja, kuten työsuhdepyöräedun, liikunta-, kulttuuri tai hierontasaldoa käyttöösi sekä kattavan vapaa-ajan vakuutusturvan.  Ja kaikki tämä osaavan ja mukavan työporukan lisäksi.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 140 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Ellappi Oy.

Instrucciones para solicitar:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:ad780f63-a171-428f-8249-9dc414c00ec9.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › gestor de proyectos de TIC/gestora de proyectos de TIC ofertadas.