Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Programska_i Koordinator_ico V Programskem Sklopu Psihosocilano Svetovanje Za Lgbtiq+ - M/ž

PROGRAMSKA_I KOORDINATOR_ICO V PROGRAMSKEM SKLOPU PSIHOSOCILANO SVETOVANJE ZA LGBTIQ+ - M/Ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA SOCIALNO DELO IN SVETOVANJE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, KOORDINIRA, IZVAJA, PROMOVIRA IN RAZVIJA PROGRAM PSIHOSIALNEGA SVETOVANJA; KOORDINIRA, SVETUJE IN MOTIVIRA POSAMEZNICE*, KI SODELUJEJO NA PROGRAMU; PRIPRAVI LETNI NAČRT DELA PROGRAMSKEGA STEBRA IN LETNO POROČILO DELA PROGRAMSKEGA STEBRA; SKRBI ZA USTREZNO IZVAJANJE FINANČNEGA NAČRTA PRI PROGRAMU, ZA KATEREGA ODGOVARJA; SKRBI ZA PRAVOČASNO POROČANJE O IZVEDBI PROGRAMA, ZA KATEREGA ODGOVARJA, USTREZNIM INSTITUCIJAM, ORGANIZACIJAM IN VODJI ORGANIZACIJE; ZAGOTAVLJA NOVE FINANČNE VIRE ZA KOORDINIRANJE, IZVAJANJE, PROMOVIRANJE IN RAZVOJ PROGRAMOV, ZA KATEREGA ODGOVARJA; ZAGOTAVLJA NOVE PARTNERSKE ORGANIZACIJE (TUDI IZ TUJINE) PRI PROGRAMU, ZA KATEREGA ODGOVARJA; SODELUJE NA KONFERENCAH, SEMINARJIH, TRENINGIH, KI SO POVEZANI Z NADGRADNJO ZNANJA, IZKUŠENJ IN VEŠČIN, POTREBNIH ZA KVALITETNO IZVAJANJE PROGRAMA, ZA KATEREGA ODGOVARJA; ORGANIZIRA KONFERENCE, SEMINARJE, TRENINGE, KI SO POVEZANI Z NADGRADNJO ZNANJA, IZKUŠENJ IN VEŠČIN, POTREBNIH ZA KVALITETNO IZVAJANJE PROGRAMA, ZA KATEREGA ODGOVARJA; KOORDINIRA, IZVAJA IN PROMOVIRA VSAKODNEVNE DEJAVNOSTI DRUŠTVA; SLEDI USMERITVAM, ZAPISANIM V STRATEŠKIH DOKUMENTIH DRUŠTVA IN PODANIH S STRANI VODJE ORGANIZACIJE; DRUGE NALOGE, KI SO V ZVEZI Z ZGORNJIMI NALOGAMI OZIROMA SMISELNO SODIJO V DELOKROG DELOVNEGA MESTA; DRUGE NALOGE NA PODLAGI AKTOV DELODAJALKE*, SKLEPOV ORGANOV DELODAJALKE ALI PO ODREDBI DELODAJALKE, ZA KATERE SE ZAHTEVA ENAKA RAVEN IZOBRAZBE, KOT ZA ZGORAJ NAVEDENE NALOGE., Pogoji: izobrazba po 69. členu ZSV z najmanj dvema letoma delovne dobe kot strokovna delavka po ZSV, ali opravljen strokovni izpit po ZSV in štiri leta delovne dobe na področju socialnega varstva; vozniški izpit B kategorije; poznavanje dela s transspolnimi osebami; poznavanje problematike LGBTIQ+ skupnosti; poznavanje problematike outiranja; poznavanje problemtike oseb s hivom; nediskriminatoren odnos do LGBTI+ skupnosti; zelo dobro znanje slovenskega in angleškega jezika; poznavanje okolja Microsoft Office in Google Suite (Drive, Calendar, docs, sheets …); dobre organizacijske sposobnosti, natančnost, samoiniciativnost in samostojnost, empatičnost, sposobnost prejemanja in podajanja konstruktivne kritike, empatičnost, etična in moralna odgovornost; sposobnost individualnega dela in dela v skupin; izkušnje z delom na projektih; poznavanje in izkušnje z delom v nevladnem sektorju.

Zaželjeno je (ni pogoj): Izkušnje dela z spolnimi in seksualnimi manjšinami; kompetence javnega nastopanja.

Prijava do 13.

3.

2024 do 12.00 na infolegebitra.si : v zadevi pripišite Prijava na delovno mesto strokovne vodje 2024.

Kandidatke_i naj do 13. marca 2024 do 12. ure pošljejo na naslov infolegebitra.si v zadevi pripišite Prijava na delovno mesto strokovne vodje 2024: (1) Življenjepis v Europass obliki; (2) motivacijsko pismo (max 3000 znakov) in (3) potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu iz socialnega varstva. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRUŠTVO KULTURNO, INFORMACIJSKO IN SVETOVALNO SREDIŠČE LEGEBITRA, Trubarjeva cesta 76 A, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: infolegebitra.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE86313.