Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > analista de ocupaciones y del mercado de trabajo > Profil Analitik/analitičarka V Oddelku Finančna Statistika, Odsek Finančne Institucije In Trgi - M/ž

PROFIL ANALITIK/ANALITIČARKA V ODDELKU FINANČNA STATISTIKA, ODSEK FINANČNE INSTITUCIJE IN TRGI - M/Ž

Empleo de analista de ocupaciones y del mercado de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › analista de ocupaciones y del mercado de trabajo.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

ANALITIK POKLICNEGA DELA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO OBSEGA: SPREMLJANJE PREDPISOV, STANDARDOV IN METODOLOGIJ NA PODROČJU STATISTIKE FINANČNIH INSTITUCIJ IN TRGOV – ZA SEKTOR MONETARNIH FINANČNIH INSTITUCIJ (BANK), POKOJNINSKIH SKLADOV, INVESTICIJSKIH IN ALTERNATIVNIH SKLADOV TER ZAVAROVALNIC SODELOVANJE PRI  PROJEKTU PRENOVA POROČANJA BANK  (ESCB PROJEKT IREF – ENOTNI POROČEVALSKI OKVIR ZA BANKE) SODELOVANJE PRI RAZVOJU PODATKOV IN INDIKATORJEV ZA ANALIZO TVEGANJ, KI IZHAJAJO IZ KLIMATSKIH SPREMEMB KONTROLA VHODNIH PODATKOV IN KOMUNIKACIJA S POROČEVALCI OBJAVLJANJE PODATKOV, INFORMACIJ IN ANALIZ S PODROČJA RAZLIČNIH FINANČNIH INSTITUCIJ PRIPRAVO CELOVITIH POROČIL S PODROČJA DENARNE IN FINANČNE STATISTIKE TER NJIHOVO POSREDOVANJE NA ECB IN OECD SODELOVANJE V DELOVNIH SKUPINAH (ECB, OECD) IN DRUGO SODELOVANJE Z DOMAČIMI IN MEDNARODNIMI INSTITUCIJAMI SPREMLJANJE PRIPOROČIL ECB IN SODELOVANJE Z DOMAČIMI IN TUJIMI INSTITUCIJAMI DELO S SODOBNIMI PROGRAMSKIMI ORODJI ZA ZAJEM, OBDELAVO IN BAZE PODATKOV, VKLJUČNO Z VESELJEM DO RAZVOJA AI ORODIJ., Pričakujemo: sedmo raven izobrazbe finančno-matematične, ekonomske ali druge ustrezne smeri (druga bolonjska stopnja) zaželene delovne izkušnje na bančnem, finančnem, ekonomskem ali drugem  ustreznem področju izkušnje s podatkovnimi bazami poznavanje uporabniških programov (Word, Excel, Power Point, Access) in orodij za delo z bazami podatkov sprejemanje novih znanj na področjih umetne inteligence pri upravljanju s podatki ustvarjalno in analitično razmišljanje zanesljivost in občutek za podrobnosti dobro znanje slovenskega in angleškega jezika komunikacijo s poročevalci in sodelovanje v mednarodnih institucijah občutek za delo v timu in za delo z ljudmi sposobnost za samostojno in skupinsko delo samoiniciativnost, samostojnost, natančnost, zanesljivost, sistematičnost in predanost.

Kandidati, ki bodo tekom izvedbe selekcijskega postopka prepoznani kot primerni, bodo lahko povabljeni tudi na preizkus znanja in sposobnosti.

Z izbranim kandidatom/ko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in 6-mesečnim poskusnim delom.

Za katero delovno mesto (analitik, samostojni analitik, svetovalec analitik) bo sklenjena pogodba o zaposlitvi, je odvisno od znanj, kompetenc in delovnih izkušenj kandidata.

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo izključno preko aplikacije na spletni strani Banke Slovenije www.bsi.si/razpisi/kadrovski-razpisi do vključno 19.

2.

2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1212 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Empleador: BANKA SLOVENIJE, SLOVENSKA CESTA 35, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD88260.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › analista de ocupaciones y del mercado de trabajo ofertadas.