Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > farmacéutico/farmacéutica > Predstojnik Lekarne - M/ž

PREDSTOJNIK LEKARNE - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de empleo de farmacéutico/farmacéutica en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Farmacevti/farmacevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FARMACEVT, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. zaključka mandata direktorja oz. do 30.09.2024., polni delovni čas, 40, MATERIALNO IN STROKOVNO VODENJE, KOORDINIRANJE, USKLAJEVANJE IN KONTROLIRANJE DELA V ENOTI, UPOŠTEVAJOČ SPLOŠNE PREDPISE IN PREDPISE S PODROČJA LEKARNIŠKE DEJAVNOSTI, POSLOVNI NAČRT ZAVODA (FINANČNI NAČRT) TER SMERNICE IN NAPOTKE DIREKTORJA ZAVODA

-SODELOVANJE PRI KADROVSKEM NAČRTOVANJU, VODENJU IN KOORDINIRANJU V ENOTI

-ZAGOTAVLJANJE STROKOVNEGA NADZORA V ENOTI

-ZAGOTAVLJANJE DELA ENOTE V DOGOVORJENIH OKVIRIH GOSPODARJENJA

-PREDLAGANJE DIREKTORJU UKREPOV S PODROČJA ORGANIZACIJE DELA, RACIONALNE POTROŠNJE MATERIALOV, NAČRTE INVESTICIJ IN INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA TER DELOVNIH RAZMERIJ V ENOTI

- IZVAJANJE SKLEPOV, ODREDB IN ODLOČB DIREKTORJA, STROKOVNEGA DIREKTORJA IN DRUGIH ORGANOV ZAVODA

-PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV ZA LETNE PLANE IZOBRAŽEVANJA IN IZPOPOLNJEVANJA ZA ZAPOSLENE V ENOTI, UPOŠTEVAJOČ SREDSTVA PREDVIDENA V FINANČNEM NAČRTU IN POSREDOVANJE TEH PREDLOGOV DIREKTORJU

-SKRB ZA STROKOVNO POVEZOVANJE Z DRUGIMI ENOTAMI S PODROČIJ DELA, ZA KATERA JE ODGOVOREN

-SKRB ZA NENEHNO IZBOLJŠEVANJE KAKOVOSTI IN VARNOSTI V OKVIRU CELOTNEGA DELOVANJA SPLOŠNE BOLNIŠNICE JESENICE NA PODROČJU UPRAVLJANJA Z ZDRAVILI IN MTP

-VODENJE DELOVNIH SESTANKOV

-REŠEVANJE KONFLIKTOV

-NADZOROVANJE IN MOTIVIRANJE ZAPOSLENIH

-VODENJE PROJEKTOV S PODROČJA DEJAVNOSTI ENOTE

-OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, DOLOČENIH Z DELOKROGOM, Z VELJAVNO ZAKONODAJO S PODROČJA LEKARNIŠKE DEJAVNOSTI, AKTOM O USTANOVITVI, STATUTOM IN INTERNIMI AKTI ZAVODA.

, Kandidat za predstojnika lekarne mora imeti VIII./1 stopnjo izobrazbe: magistrska izobrazba smer farmacija s specialističnim izpitom. Kandidat mora v svoji vlogi priložiti program strokovnega dela in razvoja enote za obdobje njegovega mandata. Od kandidatov pričakujemo tudi: strokovnost organizacijske in voditeljske sposobnosti sposobnost samostojnega dela vključitev v timsko delo kontinuirano izobraževanje. Prijava mora vsebovati: 1.Življenjepis – zaželeno je, da je podan v kronološki obliki. 2.Dokazila o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, iz katerih mora biti  razvidna stopnja in smer izobrazbe (farmacija), datum zaključka izobraževanja ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena. 3.Dokazila o ustreznosti specializacije (potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu, lekarniška licenca). 4. Program dela in razvoja enote za obdobje njegovega mandata. 5. Navedba o dolžini odpovednega roka, v primeru, da je kandidat zaposlen pri drugem delodajalcu. 6. Dokazilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.  Kandidati naj popolne prijave oddajo na naslov Splošna bolnišnica Jesenice, Vložišče, Cesta maršala Tita 112,4270 Jesenice ali na elektronski naslov infosb-je.si . ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 255 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:ON77493.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica ofertadas.