Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Pravni/a Suradnik/ca

PRAVNI/A SURADNIK/CA. Croacia

Trabajos de Profesionales en derecho en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Naziv radnog mjesta: Pravni suradnik u Odjelu pravne podrške

Opis poslova:

• prati i proučava zakone i ostale propise

• prima stranke, savjetuje, daje mišljenja o imovinsko pravnim poslovima, ocjenjuje valjanost i usklađenost sa zakonom različitih ugovora, u okviru ovlaštenja

• zastupa Društvo u jednostavnijim postupcima pred sudovima i drugim državnim tijelima u svim sporova koji proizlaze iz djelatnosti Društva, u okviru ovlaštenja

• sastavlja različite pravne dokumente

• sastavlja kupoprodajne i druge ugovore

• savjetuje o pravnim aspektima predmeta

• ispituje pravne podloge za utvrđivanje nositelja prava raspolaganja stanovima

• obavlja poslove prodaje stanova na kojima postoji stanarsko pravo

• obavlja i druge srodne poslove po nalogu voditelja odjela

Broj radnika: 1 izvršitelj

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme (uz probni rad od 6 mjeseci)

Stručna sprema (ECTS bodovi) i zvanje: VSS pravnog smjera

Radno iskustvo: 2 godine

Dokazi uz ponude:

• životopis s opisom dosadašnjeg rada

• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (presliku diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo)

• dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

• potvrde/preporuke/izjave/članke ili druge dokumente koji potvrđuju činjenice iz životopisa

Rok za dostavu ponuda: 07.04.2024. g.

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21), upućuju se potencijalni kandidati/kinje iz članka 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz članka 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju:

Kandidati/kinje koji/e ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu na javni natječaj dužni/e su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Napomena: Prijave na javni natječaj podnose se putem e-mail adrese: gskg.ljudskipotencijaligskg.hr s naznakom „Prijava na javni natječaj - za radno mjesto „Pravni suradnik“.

GSKG d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju GSKG d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama www.gskg.hr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: gskg.ljudskipotencijaligskg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2481535.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.