Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos > Pracownik Fizyczny-porządkowy

Contratación de operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos en Dolnośląskie (Polonia)

Pracownik Fizyczny-porządkowy

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi › Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prace porządkowe w szalecie miejskim zlokalizowanym przy ul. Wita Stwosza oraz w razie potrzeby w pozostałych szaletach na terenie Wrocławia. Pobieranie opłat z tytułu korzystania z szaletu oraz utrzymanie stałej czystości terenu przyległego do szaletu. Po przeszkoleniu obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Praca w godz.: 10:00-18:00 - wg potrzeb. 1/2 etatu.

Oferta dostępna w sali B, A.

Kontakt z pracodawcą - mailowy: kadryrobot1.pl (z dopiskiem: "szalety terminal"), osobisty: ul. Krzemieniecka 112, Wrocław.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- inne zawody: Szaleciarz - konieczne

- pozostałe: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań,

mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Empleador: ROBOT 1 B. ORZECHOWSKA I Z. GRYGLEWICZ SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

email: kadryrobot1.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/1590.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos ofertadas.