Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

Pracownik biurowy. Śląskie. Polonia

Trabajar de Oficinistas generales en Śląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie: średnie; mile widziane doświadczenie zawodowe; obsługa urządzeń biurowych oraz pakietu Office; zakres obowiązków: wystawianie faktur dla klientów zgodnie ze standardami firmy; obsługa stałego serwisu, w tym koordynacja terminów napraw, komunikacja z klientami oraz monitorowanie postępów prac; koordynacja działań związanych ze sklepem internetowym, w tym zarządzanie zamówieniami, aktualizacja produktów oraz obsługa korespondencji z klientem; koordynacja prac związanych z platformą Allegro, w tym wystawianie ofert, monitorowanie sprzedaży oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych  przez klientów; współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura i obsługi klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne; obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD - pożądane

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 466 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: FIRMA HANDLOWA "JEST" JERZY JASTRZĘBSKI.

Karolina Wierzbicka, tel.: 531 994 627, email: karolinajest.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/0428.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.