Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Pospeševalec Spletne Prodaje B2b - M/ž

POSPEŠEVALEC SPLETNE PRODAJE B2B - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Ofertas de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALCI PO TELEFONU, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, POSPEŠEVANJE SPLETNE PRODAJE B2B (B2B.HIPOTAL.SI) V ODPRTOKODNI REŠITVI ODOO S POMOČJO:

SISTEMOV POPUSTOV (KOLIČINSKI, PARTNERSKI POPUSTI, PREDNAROČILA, SEZONSKI POPUSTI),

POVEZAV CRM (ANALIZA IN SEGMENTACIJA KUPCEV)

AVTOMATIZACIJO IN MARKETINŠKIMI AKTIVNOSTMI (PRIKAZOVANJE IZDELKOV, MOŽNOSTI NAROČANJA, PRILAGOJENE VSEBINE, TARGETIRANE PROMOCIJE, PREDLOGI B2B AVTOMATIZACIJE...)

POZNAVANJE DIGITALNE PLATFORME ODOO, POTREBNE SO  IZKUŠNJE IN POZNAVANJE MARKETINŠKIH PRISTOPOV POSPEŠEVANJA SPLETNE PRODAJE B2B TER DOBRO ZNANJE SLOVENSKEGA IN ANGLEŠKEGA JEZIKA., , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 179 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRO MEGLIČ PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O., DOLENJA NEMŠKA VAS 49, 8210 TREBNJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠTUPAR VILMA
Contact Phone: 07 30 44 300
Contact Email: kadripromeglic.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH55736.