Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > asistente de dirección > Poslovni Sekretar In Pomočnik Računovodstvu In Komerciali - M/ž

Empleos de asistente de dirección en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Poslovni Sekretar In Pomočnik Računovodstvu In Komerciali - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, V PROIZVODNEM PODJETJU ST - CS ZA NEDOLOČEN ČAS ZAPOSLIMO POSLOVNEGA SEKRETARJA, KI BO S SVOJIM ZNANJEM LAHKO POMOČ TUDI V RAČUNOVODSTVU IN KOMERCIALI.

DELOVNE NALOGE ZAJEMAJO VNOS PREJETIH RAČUNOV, VODENJE KADROVSKIH EVIDENC, PRIJAVA IN ODJAVA ZAPOSLENIH V OBVEZNA ZAVAROVANJA, IZDELAVA MESEČNIH ANALIZ PROMETA PRODAJE, POMOČ V KOMERCIALI (IZDELAVA RAČUNOV, PREVZEM DOSPELEGA BLAGA IN MATERIALA V ZALOGO, ITD.), POMOČ V RAČUNOVODSTVU (KNJIŽENJE IN PREDPRIPRAVA ZA RAČUNOVODSTVO), ADMINISTRATIVNA POMOČ VSEM ODDELKOM TER DRUGA OPRAVILA PO NALOGU DIREKTORJA., Izkušnje so zaželene, niso pa pogoj.

Zaposlimo predvsem zvesto, natančno, komunikativno in pozitivno osebo, ki bi se dobro znašla v našem kolektivu.

Smo družinsko podjetje, zato so nam odnosi med zaposlenimi izjemno pomembni.

Želimo si osebe, ki bi v našem podjetju ostala dolgoročno. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1212 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: STIGMA-CEVNI SISTEMI proizvodno in trgovsko podjetje, d.o.o., MOTNICA 8 , 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GORENC KATJA
Contact Phone: 01 562 1021
Contact Email: katjast-cs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE56300.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección ofertadas.