Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ingeniero técnico en electricidad/ingeniera técnica en electricidad > Pomočnik Vodje Obrata - M/ž

POMOČNIK VODJE OBRATA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Savinjska) de ingeniero técnico en electricidad/ingeniera técnica en electricidad

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos › ingeniero técnico en electricidad/ingeniera técnica en electricidad.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice za elektrotehniko ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIK ZA ELEKTROTEHNIKO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE SISTEMA: ORGANIZIRANJE ZAHTEVANIH PERIODIČNIH PREGLEDOV NAPRAV NA SISTEMU, PRIPRAVA PREDLOGOV IN POTREB ZA PLANIRANJE INV. VZDRŽEVANJA SISTEMA, SPOROČANJE SPREMEMB NA INFRASTRUKTURNEM SISTEMU INF. TEH. SLUŽBI, ZAGOTAVLJANJE NEMOTENEGA OBRATOVANJA INFR. SISTEMA, IZDELAVA PREDLOGOV ZA IZBOLJŠAVE DELOVANJA SISTEMA, OBVEŠČANJE UPORABNIKOV O MOTNJAH NA INFR. SISTEMU.

- ŠIRITEV SISTEMA: IZVAJANJE UPRAVLJAVSKEGA NADZORA PRI VKLJUČEVANJE NOVIH SISTEMOV V OBSTOJEČ SISTEM, PREVERJANJE IZPOLNJEVANJA POGOJEV ZA VKLJUČITEV NOVEGA SISTEMA V OBSTOJEČ SISTEM.

- NADZOR OMREŽJA: IZVAJANJE PROGRAMA PREVENTIVNIH PREGLEDOV OMREŽJA, ISKANJE IN EVIDENTIRANJE OKVAR, IZVAJANJE UPRAVLJAVSKEGA NADZORA PRI INV. IN VZDR. DELIH, PRIPRAVA PROGRAMOV OBNOVE OMREŽJA, PRIDOBIVANJE ODSTOPNIH IZJAV LASTNIKOV ZEMLJIŠČ IN PRIDOBIVANJE SLUŽNOSTI ZA ZEMLJIŠČA, UKREPANJE V PRIMERU KRŠITEV POGOJEV ZA GRADNJO, ZAKOLIČBA VOD. IN KANAL. INSTALACIJ NA TERENU.

- VZDRŽEVANJE VODOOSKRBNIH OBJEKTOV .

–VOD. IN KANAL. PRIKLJUČKI

- VZDRŽEVANJE OBJEKTOV ZA ZAGOTAVLJANJE ODVAJANJA ODPADNE VODE

-VZDRŽEVANJE ČISTILNIH NAPRAV (ČN) ZA ČIŠČENJE ODPADNE VODE

SPLOŠNO: NADOMEŠČANJE VODJE OBRATA V ČASU NJEGOVE ODSOTNOSTI, NADZOR PODREJENIH PRI IZVAJANJU UKREPOV ZA VARNO DELO, NADZOR PODREJENIH PRI UPORABI ZAŠČITNIH SREDSTEV ZA VARNO DELO, SPREMLJANJE STROKE IN ZAKONODAJE S PODROČJA DELA IN UVAJANJE NOVOSTI V PRAKSO-OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGAH IN ZADOLŽITVAH NADREJENEGA

, organizacijske sposobnosti, sposobnost obvladovanja konfliktov in komuniciranje s strankami.  . Iz prijave mora biti razvidno kako kandidat izpolnjuje obvezne pogoje in s čim to dokazuje ter kaj obvladuje od zaželenih veščin, življenjepis in tudi druga znanja, veščine ter delovne izkušnje, ki jih je pridobil. Kandidati naj pošljejo prijavo s pripisom »Razpis DM - Pomočnik vodje obrata (m/ž)«, na naslov podjetja ali e-naslov: infovo-ka-celje.si ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VODOVOD - KANALIZACIJA JAVNO PODJETJE, D.O.O., LAVA 2 A, 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KODELA FELICIJAN PETRA
Contact Phone: 03 42 50 300
Contact Email: infovo-ka-celje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE38525.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos › ingeniero técnico en electricidad/ingeniera técnica en electricidad ofertadas.