Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios > Pomočnik Direktorja Za Zdravstveno Nego In Oskrbo - M/ž

POMOČNIK DIREKTORJA ZA ZDRAVSTVENO NEGO IN OSKRBO - M/Ž

Trabajar de director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud › director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju zdravstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR SLUŽBE ZDRAVSTVENE NEGE, poskusno delo , Določen čas  oz. do izteka mandata direktorja, polni delovni čas, 40, SKLADNO S SKLEPI STROKOVNEGA KOLEGIJA ZN, STROKOVNEGA SVETA IN KOLEGIJA DIREKTORJA NAČRTUJE, VODI, ORGANIZIRA IN NADZIRA DEJAVNOST ZN IN OSKRBE BOLNIKOV TER USKLAJUJE NJENO IZVAJANJE V VSEH ORG.

ENOTAH UPK LJUBLJANA; ODGOVARJA ZA UČINKOVITO, KAKOVOSTNO, SMOTRNO IN ZAKONITO DELOVANJE ZN IN OSKRBE BOLNIKOV; NADZIRA STANDARDE KAKOVOSTI V ZN IN OSKRBI TER DIREKTORJU ZAVODA  IN STROK.

DIREKTORJU PREDLAGA SPREJEM USTREZNIH UKREPOV, ČE TI NISO IZPOLNJENI; SKRBI ZA ETIČNO NEOPOREČNO DELO VSEH ZAPOSLENIH V ZN IN OSKRBI IN ZAGOTAVLJA VAROVANJE PRAVIC PACIENTOV IN ZAPOSLENIH V ZN IN OSKRBI; DIREKTORJU ZAVODA IN STROK.

DIREKTORJU SKLADNO Z LETNIM PLANOM IN POSLOVNIM NAČRTOM PREDLAGA STROK.

IZOBRAŽEVANJA IN USPOSABLJANJA ZAPOSLENIH V ZN IN OSKRBI; SKLADNO S SMERNICAMI STROKOVNEGA KOLEGIJA ZN, STROKOVNEGA SVETA IN KOLEGIJA DIREKTORJA SKRBI ZA STROKOVNI RAZVOJ ZN IN OSKRBE IN SKRBI ZA POVEZOVANJE ZN IN OSKRBE Z VISOKIMI, VIŠJIMI IN SREDNJIMI ZDRAVSTVENIMI ŠOLAMI, STROKO PSIHIATRIČNE ZDRAVSTVENE NEGE V DRŽAVI, PSIHIATRIČNO SEKCIJO MED.

SESTER IN DRUGIMI ZDRAVSTVENIMI, SOCIALNIMI IN VZGOJNIMI OZ.

IZOBRAŽEVALNIMI ORGANIZACIJAMI; O SVOJEM DELU POROČA DIREKTORJU ZAVODA IN STROK.

DIREKTORJU; NAČRTUJE KRATKOROČNE IN DOLGOROČNE SMERNICE RAZVOJA ZN IN OSKRBE V UPK LJUBLJANA IN RAZVIJA ORGANIZACIJSKO STRUKTURO IN STANDARDE DELOVNIH PROCESOV ZA DOSEGANJE ČIM VEČJE UČINKOVITOSTI DELOVANJA SLUŽBE ZN IN OSKRBE., izobrazba, pridobljena po študijskem programu druge stopnje, oziroma izobrazba, ki ustreza ravni izobrazbe, pridobljene po študijskih programih druge stopnje, in je v skladu z zakonom, ki ureja slovensko ogrodje kvalifikacij, uvrščena najmanj na 8.raven; najmanj tri leta delovnih izkušenj s področja, za katerega je imenovan; predložiti mora potrdilo o nekaznovanosti, ki ga izda Ministrstvo za pravosodje; znanje enega svetovnega jezika, ki ga kandidat izkazuje s potrdilom o jezikovnem izobraževanju pri ustrezni izobraževalni instituciji (šola tujega jezika), potrdilom o udeležbi na strokovnih srečanjih ali dokazilom o uspešno zaključenem srednješolskem izobraževanju (V. stopnja izobrazbe), iz katerega je razvidno, da je bilo izobraževanje iz svetovnega jezika uspešno zaključeno oziroma drugim ustreznim dokazilom, ki izkazuje znanje svetovnega jezika.

Obvezno  priložiti program dela in razvoja zdravstvene nege.

Kandidati naj pošljejo prijave v 15 dneh od objave tega razpisa na naslov: Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana, Chengdujska cesta 45, 1260 Ljubljana – Polje, z oznako »RAZPISNI KOMISIJI« ali na e-naslov: kadrovskapsih-klinika.si .

Upoštevale se bodo pravočasne in popolne vloge z vsemi dokazili o izpolnjevanju pogojev.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1224 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana, Chengdujska cesta 45 , 1260 LJUBLJANA - POLJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LUCIN TANJA
Contact Phone: 01 5872 460
Contact Email: kadrovskapsih-klinika.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF98409.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud › director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios ofertadas.