Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Cuidadores de niños > Pomoćni/a Radnik/ca Za Njegu, Skrb I Pratnju

POMOĆNI/A RADNIK/CA ZA NJEGU, SKRB I PRATNJU. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Cuidadores de niños

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Child care workers and teachers’ aides › Child care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26.

Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Cvrčak“ raspisuje javni natječaj.

Uvjeti za radno mjesto su: prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: životopis, elektronički zapis o radno pravnom statusu HZMO (izdan u vrijeme trajanja ovog natječaja), dokaz o stručnoj spremi, uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak i uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (ne starije od 30 dana od objave natječaja) sukladno članku 25. st.

2 i članku 25. st.

4.

Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), dokaz o državljanstvu.

Priložiti kopije dokumenata.

Probni rad od 30 dana.

Kandidati koju sukladno posebnim propisima ostvaruju prednost pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima dužni su u prijavi pozvati se na tu prednost te je u potpunosti dokazati kako je istima utvrđeno.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno propisima o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata moraju se pozvati na to pravo i priložiti odgovarajuću dokumentaciju.

Poveznica: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf Nepravovremene i/ili nepotpune prijave neće se razmatrati.

Sukladno članku 13. stavak 3 Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ 82/08, 69/17), na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Obavezno naznačiti na prijavi „za natječaj – pomoćni radnik za njegu, skrb i pratnju na određeno vrijeme“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić Cvrčak.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Turopoljska 29, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452101.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños ofertadas.