Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > mozo de almacén/moza de almacén > Pomocnik Magazyniera

Pomocnik magazyniera. Śląskie. Polonia

Búsqueda de mozo de almacén/moza de almacén en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania › Ładowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - przyjmowanie towaru na rampie magazynu

- odbiór przesyłek i wprowadzenie jej do odpowiedniej ewidencji

- wydawanie przesyłek kurierom i sporządzenie dokumentacji do tego

- przygotowywanie zamówień i wydanie towaru dla klienta na "Sklepie"

- pakowanie i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem

- nadanie przesyłek w programie wraz z zachowaniem przyjętych procedur

- wymiarowanie i kalkulacja gabarytów przesyłki

- odpowiednie spakowanie przesyłki zgodnie ze standardami firmowymi

- sortowanie nadanych przesyłek zgodnie z wybraną firmą przewozową

- rozkompletowanie dostawy i umieszczenie produktów na lokacji, przekazanie dokumentów kierownikowi

- kontrola ilości towaru na półkach i ich uzupełnianie

Pierwsza umowa - zlecenie na okres trzech miesięcy, później umowa o pracę.

Praca od 8.00 do 16.00

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: komunikatywność - konieczne; dobra znajomość obsługi komputera - konieczne; doświadczenie w pracy w zespole - konieczne; Punktualność - konieczne

- pozostałe: Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne

- języki aplikowania: polski

Dodatkowy opis:

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 464 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Global Water sp. z o.o..

Kasandra Nawrocka, tel.: 796395023, email: rekrutacjaglobalwater.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1466StPr/24/0188.

Ver las 376 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén ofertadas.