Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > guardia urbano/guardia urbana > Policjant

Policjant. Lubelskie. Polonia

Contratación de guardia urbano/guardia urbana en Polonia (Lubelskie)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes › guardia urbano/guardia urbana.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy służb ochronnych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra,

- ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych,

- inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i wykroczeń,

- wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców,

- realizowanie innych zadań Policji wynikających z odrębnych przepisów.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne; pomaturalne/policealne - konieczne; średnie branżowe - konieczne; średnie zawodowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne

- pozostałe: Wymagania niezbędne:

- wykształcenie co najmniej średnie

-  obywatelstwo polskie,

-  nieposzlakowana opinia,

- nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

- korzystanie z pełni praw publicznych,

- posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej,

- dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dostępne są na stronie internetowej  www.lubelska.policja.gov.pl/lub/praca-w-policji

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dostępne są na stronie internetowej: www.lubelska.policja.gov.pl/lub/praca-w-policji

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 196 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 8.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Tomasz Macieszczuk, tel.: 478114346, email: sekcja.ds.doborulu.policja.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1634StPr/24/0016.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes › guardia urbano/guardia urbana ofertadas.