Europeos.es : Inicio > Empleo en Lituania > Plataus Profilio Darbininkas

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Oferta de trabajo en Lituania

Plataus Profilio Darbininkas

Descripción de la oferta de trabajo:

Ieškome plataus profilio darbininko. Darbo specifika, lentų dažymas, šuns būdelių/voljerų gaminimas, darbas su medžio pjovimo staklėmis, sandėliukų gaminimas, važiavimas į objektus montuoti gaminių (čia po Vilnių, montavimo trukmė apie 4 val.) darbas nemonotoniškas ir nėra sudėtingas, visgi reikia dirbti normaliame tempe, nežioplinėjant (tam yra pietų pertrauka 1 val.)

Darbas nuo 8.00-17.00 (12.00-13.00 pietų pertrauka)

Reikalavimai:

*kalbėti lietuviškai (jei puikiai gautytumėtes šiame darbe priimtume jei nemokate gerai LT kalbos)

*gebėti kelti iki 30 kg.

*staliaus pradmenys ir bet kokie darbai susiję su gamyba būtų privalumas

*vairuoti automobilį (autobusu tvarkaraštis iš Vilniaus būtų nepatogus)

*mokėti dirbti ir savarankiškai ir komandoje

*būtų puiku, jei turite patirties vadovavime

*1 mėn. bandomuoju laikotarpiu mokame 900€ į rankas, nuo antro mėn 1100€ ir mokėsime ateityje tiek, kiek mokate/gebate padaryti.

*sveikintinos naujovės ir Jūsų žinios į mūsų veiklą

*nepriimame žmonių, turinčių problemų su alkoholiu

País del trabajo: Lituania.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: UAB "Būduva".

Instrucciones para solicitar:

Phone

Forma de contacto:

  • Teléfono: +370 65 111072
  • Correo electrónico: infobuduva.lt

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:8B5BB9EB-EFA9-4E37-B7DE-6D927965D913.