Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Personalispetsialist

Personalispetsialist. Estonia

Contrato en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Personalispetsialisti peamiseks tööülesandeks on personalialaste dokumentide korrektsuse tagamine ja personalialase info avalikustamine ning osalemine vallavalitsuse personalipoliitika väljatöötamisel ja elluviimisel.

• osaleb vallavalitsuse töötervishoiu- ning tööohutusalases tegevuses;

• valmistab ette personalialase teabe valla kommunikatsioonikanalites avalikustamiseks;

• koostab vallavalitsuse personalialaseid dokumente, sh käskkirju ja töölepinguid;

• nõustab personalialastes küsimustes vallavalitsuse teenistujaid ja vallavalitsuse hallatavate asutuste

juhte;

• osaleb vallavalitsuse personali valikus ja värbamise protsessis ning valmistab ette konkursid.

Omalt poolt pakume: • huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• professionaalset ja toetavat meeskonda;

• täiendkoolitusi;

• 35 päeva põhipuhkust ja 4 tervisepäeva aastas;

• haiguspäevade hüvitamist 70% alates teisest haiguspäevast;

• brutotöötasu 1510 eurot.

Muud nõuded: • keskharidust;

• varasemat töökogemust töövaldkonnas;

• eesti keele valdamist kõrgtasemel;

• oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid;

• asjaajamise põhimõtete tundmist;

• oma töövaldkonna õigusaktide tundmist.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 452 5015
  • Correo electrónico: alo.heinsalusaaremaavald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1586135.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.