Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Pehmismyyjä, 3 Paikkaa, Alavuden Kumi Oy, Alavus

Empleo en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera

Pehmismyyjä, 3 Paikkaa, Alavuden Kumi Oy, Alavus

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt kolmea kausityöntekijää osa-aikaisiin työsuhteisiin kesän ajalle. Töitä on tarjolla 0-30h/viikko ja käsittää myös ilta- ja viikonlopputyötä. Työtehtäväsi on myydä pehmistä ja jättää jälkeesi iloisia asiakkaita.

Kioskityö on vaihtelevaa ja itsenäistä. Pääsääntöisesti työskentelet yksin ja siksi odotamme sinulta oma-aloitteisuutta ja hyvää asennetta, niin helle- kuin sadepäivinä. Odotamme sinulta vastuuntuntoisuutta ja joustavuutta työssäsi. Olet asiakaslähtöinen ja ulospäinsuuntautunut.

Työnkuvaasi kuuluu palvella asiakkaita parhaalla mahdollisella tavalla, minkä lisäksi työssä vaaditaan kioskin ja sen ympäristön siistin ulkoilmeen ylläpitämistä. Sinun tulee olla reipas tarttumaan rättiin omatoimisesti ja valmis muuttuvaan kiireeseen työpäivän aikana. Emme edellytä sinulta aikaisempaa asiakaspalvelukokemusta vaan uskomme hyvään ja rohkeaan asenteeseen!

Perehdytämme sinut pehmiksen saloihin sekä käymme perusteellisesti läpi kioskin käytännön asiat, kioskityössä on paljon vastuuta ja vapautta.

Kerro meille itsestäsi. Lähetä hakemus osoitteeseen alavudenkumigmail.com mahdollisimman pian.

Halutessasi voit liittää hakemukseen myös CVn sekä todistuksen hygieniapassista.

0-30 h/vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Alavuden Kumi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:bd8c3bab-3666-4968-8b6d-563a38029292.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.