Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Pedagog/inja

PEDAGOG/INJA. Croacia

Oferta en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ("Narodne novine" broj: 10/97, 107/07 i 94/13), Upravno vijeće Dječjeg vrtića Mrvica je na 33. sjednici održanoj 8. veljače 2024. godine raspisuje

NATJEČAJ

za prijem radnika na radno mjesto

PEDAGOG/INJA- na određeno puno radno vrijeme - 1 izvršitelj/ica

Uvjeti za radno mjesto su: članak 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

(NN 10/97, 107/07, 94/13)

Uz prijavu treba priložiti:

- životopis;

- presliku dokaza o stručnoj spremi

- dokaz o radnom iskustvu, presliku potvrde iz elektronske baze podataka HZMO o dosadašnjem radnom iskustvu;

- uvjerenje nadležnog suda (ne starije od _6 mjeseci _od objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25. st.2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)

- uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci _od objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25. st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)

- presliku dokaza o položenom stručnom ispitu ako je položen ( na natječaj se može javiti i pripravnik koji ima obvezu polaganja stručnog ispita)

- presliku domovnice.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uvjeti: Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete iz članka 24. i 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti isključivo poštom u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnim stranicama vrtića), na adresu Dječji vrtić Mrvica Petra Jakšića 3, 21400 Supetar.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.

Obavijest o rezultatima natječaja bit će objavljeni na mrežnoj stranici vrtić

Natječaj će se objaviti na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici DV Mrvica- Supetar, dana 13. veljače 2024. i traje do 21. veljače 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ MRVICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: PETRA JAKŠIĆA 10, 21400 SUPETAR

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454993.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.