Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > peluquero/peluquera > Parturi-kampaaja, Parturi-kampaamo Hehkuva, Oulu

parturi-kampaaja, Parturi-Kampaamo Hehkuva, Oulu. Pohjois-Pohjanmaa

Empleo de peluquero/peluquera en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kampaajat ja parturit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme kokenutta ja motivoitunutta parturi-kampaajaa liittymään Hehkuvaan tiimiimme sopimusyrittäjän roolissa.

Oletko valmis toimimaan itsenäisesti upeassa ja inspiroivassa ympäristössä?

Tule mukaamme luomaan upeita hiuksia ja ikimuistoisia hetkiä Parturi-Kampaamo Hehkuvassa !

Miksi liittyä meidän tiimiimme?

-Tarjoamme mahdollisuuden toimia itsenäisesti ja toteuttaa omia ideoitasi.

-Haluamme jatkuvasti kehittää osaamistamme, joten kouluttaudumme säännöllisesti.

-Meillä on mahdollisuus kasvattaa omaa asiakaskuntaasi osana ammattitaitoista tiimiämme.

-Meillä on loistava porukka, joka tukee toisiaan, jakaa inspiraatiota ja naurua päivittäin!

Mitä odotamme sinulta?

-Kokemusta parturi-kampaajan työstä ja alan koulutus.

-Kykyä toimia itsenäisesti ja vastuullisesti.

-Motivaatiota ja intoa kehittää itseäsi ja kampaamotoimintaamme.

-Hyviä vuorovaikutustaitoja ja kykyä luoda positiivisia asiakaskokemuksia.

Jos koet olevasi etsimämme tiimikaveri, lähetä meille rohkeasti vapaamuotoinen hakemuksesi osoitteeseen parturikampaamohehkuvagmail.com .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Parturi-Kampaamo Hehkuva.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:5ccebcef-1df5-4f79-8bd2-69abfeee7066.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera ofertadas.